MebleAkord

Moja Arena

Sklep MebleAkord na Arena.pl - Półki i regały biurowe (11 ofert)


Podkategorie
cofnij do Meble biurowe
Filtry
Przedziały cenowe
-
Czas wysyłki
Promocje
Długość mebla (cm)
5
2
Głębokość mebla (cm)
7
1
Liczba szuflad
2
3
2
Marka
0
Wysokość mebla (cm)
7
Filtry
i kategorie
z
1

Oferty

Regał biurowy – duży wybór


Biuro to takie miejsce, w którym musi panować ład i porządek, gdyż w chaosie ciężko by było się odnaleźć. Odpowiednie posegregowanie dokumentów i wszystkich ważnych papierów zdecydowanie usprawnia pracę. Dlatego meblem, którego nie może zabraknąć w żadnym biurze, jest regał biurowy.

W tej kategorii znajdziesz regały biurowe wykonane z różnych surowców, o różnej wielkości i szerokości, występujące w różnych wariantach kolorystycznych. Dostępny jest tutaj zarówno regał biurowy zamknięty, jak i regał biurowy z szufladami. Osobom, które przechowują w gabinecie ważne dokumenty, które nie mogą wpaść w niepowołane ręce, polecamy regał biurowy zamykany na klucz.


Jaki regał biurowy najlepiej się sprawdzi?


Nie da się tego jednoznacznie stwierdzić, gdyż wszystko tak naprawdę zależy od Twoich indywidualnych oczekiwań. Jeśli z różnych powodów nie chcesz, by jakiekolwiek teczki czy segregatory znajdowały się na widoku, dobrym wyborem będzie klasyczny regał biurowy zamykany. Może, ale wcale nie musi być on zamykany na klucz. Jego plusem jest to, że nawet jeśli w środku panować będzie nieporządek, to dzięki drzwiczkom będziesz w stanie ukryć go przed klientami i współpracownikami. Regały biurowe zamykane polecane są do otwartych przestrzeni i dużych biur.

Alternatywą dla regału zamkniętego jest regał biurowy otwarty. Wszystko, co znajdzie się na jego półkach, będzie na widoku. Takie regały biurowe na segregatory sprawdzają się przede wszystkim u osób, które dbają o porządek. Wtedy regał wraz z ułożonymi na jego półkach rzeczami ładnie i estetycznie się prezentuje, stanowiąc swego rodzaju ozdobę gabinetu.


Regał biurowy niski czy wysoki, biały czy czarny?


Zanim rozpoczniesz zakupy, zastanów się dobrze, jakiej wysokości i szerokości regał jest Ci potrzebny. Weź też pod uwagę przestrzeń, jaką na jego postawienie dysponujesz. Rozważ styl i wykonanie, które najbardziej będzie pasować do Twojego gabinetu.

Twój gabinet urządzony jest w tradycyjnym, klasycznym stylu? Postaw na drewniany regał biurowy czarny, który razem z pozostałymi elementami wyposażenia będzie tworzyć jedną spójną całość. Jeśli jesteś minimalistą, a przestrzeń wokół Ciebie jest jasna, dobrym wyborem będzie regał biurowy biały. Zwolennikom nowoczesnych rozwiązań, którzy w dodatku nie boją się przełamywać stylów i zestawiać ze sobą rzeczy, które na pierwszy rzut oka w ogóle do siebie nie pasują, polecamy natomiast regał biurowy metalowy.Pokaż więcej