Spodenki

Cena


Kolor

więcej

Marka

więcej

Materiał

więcej

Rozmiar

więcej

Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Spodenki męskie

Męskie, krótkie spodenki nie są może kwintesencją elegancji i męskiego stylu jednak trudno sobie bez nich wyobrazić lato. Pamiętajmy, że krótkie spodenki męskie rezerwujemy tylko i wyłącznie na nieformalne okazje. Ubranie ich do biura czy na spotkanie w eleganckiej restauracji może nie spotkać z przychylnym przyjęciem. Mimo tego upalne lato potrafi dać nam się we znaki i zawsze warto mieć parę modnych męskich, krótkich spodni pod ręką. 

Spodenki jeansowe męskie

Jeansowe spodenki męskie kojarzą nam się najczęściej ze słońcem, wakacjami i urlopem. Krótkie spodenki z jeansu sprawdzą się jednak nie tylko w czasie letnich wojaży, ale również w przypadku miejskich stylizacji. Na miłośników, modnego ostatnio stylu lat 90-tych czekają marmurkowe jeansowe spodenki. A jeśli wolisz klasykę zawsze możesz wybrać męskie spodenki jeansowe o prostym kroju lub te z modnymi już od kilku lat dziurami i przetarciami.

Spodenki bojówki męskie

Latem świetnie sprawdzą się również praktyczne i wytrzymałe krótkie spodenki bojówki z męskich kolekcji. Fason ten wyróżniają wszyte na udach dodatkowe kieszenie o prostokątnym kształcie. W przypadku tradycyjnych, długich bojówek używanych przez wojsko miały one funkcje czysto praktyczne. Dziś kieszenie te w długich czy krótkich męskich bojówkach pełnią raczej rolę ozdobnika.

Spodenki moro męskie

Krótkie bojówki to nie jedyny element stylu militarnego, który przeniknął do letnich kolekcji męskiej odzieży. Niemałą popularnością cieszą się także męskie spodenki moro. Spodenki ozdobione wojskowym wzorem moro, zarezerwowane są tylko i wyłącznie na nieformalne okazje. Każdy miłośnik miejskiej mody i stylu casual na pewno będzie miał mnóstwo pomysłów, jak wykorzystać krótkie spodnie moro w swoich stylówkach.


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard