Sharp KC-F32EUW OD RĘKI + Gwarancja 3 lata
Sharp KC-F32EUW OD RĘKI + Gwarancja 3 lata
1 199,00 zł
Dostępność: 15 sztuk
Payu raty Payu raty

oblicz ratę

zobacz kalkulator ≫
Dostawa od

0,00 zł

Kiedy otrzymasz?

3 kwi

Czas wysyłki

24 h

Odbiór osobisty

niedostępny

Opis produktu
Nowoczesny oczyszczacz z funkcją nawilżania powietrza
Urządzenie Sharp KC-F32EUW nie tylko perfekcyjnie oczyści powietrze z wszelkich zanieczyszczeń, ale również zadba o optymalny poziom wilgotności. Doskonały system filtracji wraz z jonizatorem Plasmacluster skutecznie usuwa kurz, pył, bakterie, wirusy, grzyby, alergeny, roztocza oraz nieprzyjemne zapachy z otoczenia. Produkt o prostym lecz eleganckim designie, a także niezwykłej funkcjonalności sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników - w szczególności osób zmagających się z uciążliwą alergią.
Technologia Plasmacluster Ion
Plasmacluster Ion to innowacyjna technologia opatentowana przez markę Sharp. Jej działanie jest niezwykle proste i pozwala na osiągnięcie niesamowitych efektów. Przy użyciu umieszczonego wewnątrz urządzenia generatora wytwarzane są jony dodatnie i ujemne, które rozprzestrzeniają się po pomieszczeniu, a następnie łączą z zanieczyszczeniami eliminując 99% bakterii, grzybów, wirusów, alergenów oraz roztoczy. Jony przenikają również w trudno dostępne miejsca, ściany, meble oraz tkaniny. Powietrze we wnętrzu staje się oczyszczone oraz odświeżone co przyczynia się do poprawy stanu zdrowia oraz samopoczucia użytkowników.
Cichy i efektywny
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW z funkcją nawilżacza przeznaczony jest do użytku w pomieszczeniach o powierzchni 21 m2. Maksymalny nadmuch przy wyłączonej funkcji nawilżania wynosi 180 m3 na godzinę. Szybkość obrotów wentylatora możesz dostosować za pomocą przycisku umieszczonego na panelu sterowania wybierając jeden z czterech dostępnych trybów pracy – nocny, średni, maksymalny oraz automatyczny. W trybie nocnym urządzenie pracuje niezwykle cicho, generując szum zaledwie na poziomie 21 dB co umożliwia spokojny, regenerujący sen.
Czujniki i programy automatyczne
Sharp KC-F32EUW wyposażono w system precyzyjnych czujników umożliwiających pomiar temperatury, wilgotności, obecności kurzu oraz brzydkich zapachów w otoczeniu. Urządzenie przechodzi w tryb pracy automatycznej samodzielnie dostosowując optymalny plan działania na podstawie zebranych informacji. Dodatkowym atutem produktu jest program Ion Shower przygotowujący pomieszczenia do snu oraz idealny dla alergików tryb pollen, oczyszczający otoczenie z wszelkich pyłków.
Filtr wstępny - Filtr wstępny z powodzeniem zatrzymuje kurz unoszący się w powietrzu oraz cząsteczki o większych rozmiarach. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia takie jak okruchy, pyłki oraz sierść zwierząt domowych.
Deodoryzacja - Neutralizuje lotne związki organiczne obecne w atmosferze. Skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń między innymi dym papierosowy oraz zapach zwierząt domowych.
Filtr nawilżający - Perfekcyjnie zabezpiecza przed rozwojem niepożądanych mikroorganizmów, doskonale zatrzymuje osad, a także działa jako mata ewaporacyjna, dzięki której możliwe jest nawilżanie powietrza w pomieszczeniu.
Filtr Hepa H13 - Filtr, który skutecznie zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń o średnicy 0.3 mikrona takich jak zarodniki grzybów, bakterie czy wirusy, a także szkodliwy dla organizmu człowieka pył PM2.5.
Jonizator Plasmacluster - Technologia opatentowana przez markę Sharp, odpowiadająca za wytwarzanie jonów, które uwolnione do atmosfery rozprzestrzeniają się po pomieszczeniu pozostawiając powietrze zdrowe i świeże, wolne od wszelkich szkodliwych dla organizmu człowieka zanieczyszczeń, alergenów oraz drobnoustrojów, skutecznie eliminując wirusy i bakterie, zarodniki grzybów pleśniowych oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Funkcje
Nawilżanie - Nawilżanie powietrza w pomieszczeniu.
Plasmacluster - Jonizacja powietrza umożliwiająca skuteczne pozbycie się bakterii, wirusów, grzybów, alergenów oraz najmniejszych zanieczyszczeń.
4 szybkość wentylatora - Wentylator oczyszczacza powietrza może być ustawiony na jedną z trzech prędkości dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika - do dyspozycji tryb cichy, średni oraz wysoki, bądź pracować w trybie AUTO.
Wyłącznik czasowy - Użytkownik samodzielnie określa czas pracy oczyszczacza, następnie urządzenie zostanie automatycznie zatrzymane.
Cicha praca - W trybie najcichszym tylko 21 dB.
Ion Shower - Program intensywnego oczyszczania powietrza przygotowujący pomieszczenia przed snem.
Pollen - Tryb przeciwpyłkowy idealny dla osób zmagających się z uciążliwa alergią, emituje jony Plasmacluster o wysokiej gęstości.
Auto restart - Ponowne podłączenie urządzenia do zasilania w przypadku nagłego wyłączenia sprawi, że zacznie pracować z zapamiętanym trybie.
Zabezpieczenie przed dziećmi - Praca wentylatora jak również obsługa panelu sterowania zostanie zablokowana.
Tryb pracy automatycznej - Tryb pracy, w którym urządzenie na podstawie informacji zebranych z czujników (temperatury, wilgotności, kurzu) dobiera odpowiedni program oczyszczania i nawilżania powietrza.
Wskaźnik stanu zbiornika na wodę - Urządzenie zasygnalizuje wizualnie bądź dźwiękowo brak wody, informując o konieczności ponownego napełnienia zbiornika.
Zakupy z arena.pl to:
Wysyłka

Tylko sprawdzeni sprzedawcy

U nas kupisz tylko nowe lub powystawowe produkty od wyselekcjonowanych sprzedawców.
Wysyłka

14 dni na zwrot towaru

Masz czas. Spokojnie sprawdź w domu swój zakup i zdecyduj czy jest odpowiedni.
POK

Ochrona zakupu do 50000 zł - zawsze!

Kupuj bez obaw! Nasz Program Ochrony Kupujących jest bezpłatny i obejmuje każdą transakcję.
Pomoc i kontakt

Jesteśmy tu dla Ciebie

Reagujemy zawsze, gdy potrzebujesz wsparcia. Zadzwoń lub kontaktuj się z nami na Facebooku.
Płatność i dostawa
Płatności:
Blik
Blik
Blik
Blik
Visa, MasterCard
Wysyłka towaru w ciągu:
24 h
Metoda dostawy Płatność Koszt jednej sztuki Koszt kolejnej sztuki Maksimum w paczce Szacowany dzień dostawy
Przesyłka kurierska z góry 0,00 zł 1,00 zł - 3 kwi
  • Przesyłka kurierska ( z góry )

  • Koszt jednej sztuki:
  • 0,00 zł

  • Koszt następnej sztuki:
  • 1,00 zł

  • Szacowany dzień dostawy:
  • 3 kwi
Sklep
ELEKTROHOME_PL
Home Studio Mebli Kuchennych Jarosław Ciura
Telefon sprzedawcy
Aleje Jerozolimskie 200/0A5
02-486 Warszawa
E-mail sprzedawcy
biuro@elektrohome.pl
Telefon sprzedawcy
664040160
Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard