Sharp KC-D50EUW OD RĘKI + Gwarancja 3 lata
Sharp KC-D50EUW OD RĘKI + Gwarancja 3 lata
1 999,00 zł
Dostępność: 10 sztuk
Payu raty Payu raty

oblicz ratę

zobacz kalkulator ≫
Dostawa od

0,00 zł

Kiedy otrzymasz?

3 kwi

Czas wysyłki

24 h

Odbiór osobisty

niedostępny

Opis produktu
Oczyszczanie i nawilżanie powietrza
Sharp KC-D50EUW to urządzenie, które łączy w sobie funkcję oczyszczacza powietrza oraz nawilżacza. Dzięki zastosowaniu zestawu filtrów oraz innowacyjnej technologii Plasmacluster Ion sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oczyszczacz powietrza z pewnością przyniesie ulgę osobom, które od lat zmagają się z uciążliwą alergią lub astmą.
Jak działa system Plasmacluster Ion?
Wewnątrz urządzenia Sharp KC-D50EUW znajduje się generator, którego zadaniem jest wytwarzanie odpowiedniej ilości jonów stabilizowanych cząsteczkami wody. W zaledwie kilka sekund rozprzestrzeniają się po pomieszczeniu, pozostawiając powietrze czyste i świeże. System opatentowany przez markę Sharp ułatwia usuwanie zanieczyszczeń szkodliwych dla organizmu człowieka, alergenów oraz drobnoustrojów. Przyczynia się także do skutecznej eliminacji wirusów, bakterii, grzybów oraz neutralizuje nieprzyjemne dla otoczenia zapachy.
Wysoka wydajność bez zbędnego hałasu
Sharp KC-D50EUW przeznaczony jest do użytku domowego. Zalecana powierzchnia pomieszczenia, w którym może być użytkowany wynosi 38 m2. Przy wyłączonej funkcji nawilżacza maksymalny nadmuch powietrza jaki wytwarza urządzenie wynosi 306 m3 na godzinę. Wentylator posiada trzy poziomy szybkości. W trybie niskim poziom szumów generowanych przez oczyszczacz utrzymuje się na poziomie 23 dB, więc z powodzeniem może być użytkowany w sypialni podczas snu. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 2.5 litra, a maksymalna wydajność nawilżacza to 600 ml na godzinę.
Wyświetlacz oraz czujniki ułatwiające użytkowanie
Urządzenie zostało wyposażone w panel umożliwiający wygodne sterowanie, a także wyświetlacz ze wskaźnikiem Clean Sign, wskaźnikiem generatora Plasmacluster oraz informacją o stanie pojemności zbiornika na wodę. Sharp KC-D50EUW posiada również wiele czujników między innymi temperatury, wilgotności, kurzu oraz przykrego zapachu. Na podstawie zebranych informacji automatycznie dobierany jest odpowiedni tryb pracy urządzenia.
Filtr wstępny - Filtr wstępny z powodzeniem zatrzymuje kurz unoszący się w powietrzu oraz cząsteczki o większych rozmiarach. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia takie jak okruchy, pyłki oraz sierść zwierząt domowych.
Deodoryzacja - Neutralizuje lotne związki organiczne obecne w atmosferze. Skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń między innymi dym papierosowy oraz zapach zwierząt domowych.
Filtr nawilżający - Perfekcyjnie zabezpiecza przed rozwojem niepożądanych mikroorganizmów, doskonale zatrzymuje osad, a także działa jako mata ewaporacyjna, dzięki której możliwe jest nawilżanie powietrza w pomieszczeniu.
Filtr Hepa H13 - Filtr, który skutecznie zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń o średnicy 0.3 mikrona takich jak zarodniki grzybów, bakterie czy wirusy, a także szkodliwy dla organizmu człowieka pył PM2.5.
Jonizator Plasmacluster - Technologia opatentowana przez markę Sharp, odpowiadająca za wytwarzanie jonów, które uwolnione do atmosfery rozprzestrzeniają się po pomieszczeniu pozostawiając powietrze zdrowe i świeże, wolne od wszelkich szkodliwych dla organizmu człowieka zanieczyszczeń, alergenów oraz drobnoustrojów, skutecznie eliminując wirusy i bakterie, zarodniki grzybów pleśniowych oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Nawilżanie - Nawilżanie powietrza w pomieszczeniu.
Plasmacluster - Jonizacja powietrza umożliwiająca skuteczne pozbycie się bakterii, wirusów, grzybów, alergenów oraz najmniejszych zanieczyszczeń.
Timer - Ustaw żądany czas pracy oczyszczacza. Po osiągnięciu ustawionego czasu urządzenie zostanie automatycznie zatrzymane.
Cicha praca - W trybie najcichszym tylko 23 dB.
Ion Shower - Program intensywnego oczyszczania powietrza przygotowujący pomieszczenia przed snem.
Pollen - Tryb przeciwpyłkowy idealny dla osób zmagających się z uciążliwa alergią, emituje jony Plasmacluster o wysokiej gęstości.
Auto restart - Ponowne podłączenie urządzenia do zasilania w przypadku nagłego wyłączenia sprawi, że zacznie pracować z zapamiętanym trybie.
Auto Louver - Po wyłączeniu oczyszczacza powietrza roleta wywiewowa urządzenia zamyka się, skutecznie chroniąc wnętrze przed kurzem i brudem.
Zabezpieczenie przed dziećmi - Praca wentylatora jak również obsługa panelu sterowania zostanie zablokowana.
3 szybkość wentylatora - Wentylator oczyszczacza powietrza może być ustawiony na jedną z trzech prędkości dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika - do dyspozycji tryb cichy, średni oraz wysoki.
Tryb pracy automatycznej - Tryb pracy, w którym urządzenie na podstawie informacji zebranych z czujników (temperatury, wilgotności, kurzu, zapachu) dobiera odpowiedni program oczyszczania i nawilżania powietrza.
Wskaźnik stanu zbiornika na wodę - Urządzenie zasygnalizuje wizualnie bądź dźwiękowo brak wody, informując o konieczności ponownego napełnienia zbiornika.
Włącznik czasowy - Użytkownik ma możliwość ustawienia godziny rozpoczęcia pracy urządzenia, oczyszczacz powietrza włączy się automatycznie w określonym trybie.
Regulacja jasności wskaźników - Użytkownik może regulować poziom jasności wskaźników oczyszczacza powietrza, aby dostosować go do indywidualnych potrzeb.
Regulacja czułości czujników - Gdy dioda odpowiadająca za monitorowanie kurzu bądź zapachu przez dłuższy czas świeci się na kolor zielony należy zwiększyć czułość czujnika. Jeżeli dioda świeci się na kolor czerwony należy obniżyć czułość czujnika.
Wskaźnik konieczności czyszczenia i wymiany filtrów - Urządzenie poinformuje użytkownika o konieczności wymiany lub wyczyszczenia zabrudzonych filtrów
Zakupy z arena.pl to:
Wysyłka

Tylko sprawdzeni sprzedawcy

U nas kupisz tylko nowe lub powystawowe produkty od wyselekcjonowanych sprzedawców.
Wysyłka

14 dni na zwrot towaru

Masz czas. Spokojnie sprawdź w domu swój zakup i zdecyduj czy jest odpowiedni.
POK

Ochrona zakupu do 50000 zł - zawsze!

Kupuj bez obaw! Nasz Program Ochrony Kupujących jest bezpłatny i obejmuje każdą transakcję.
Pomoc i kontakt

Jesteśmy tu dla Ciebie

Reagujemy zawsze, gdy potrzebujesz wsparcia. Zadzwoń lub kontaktuj się z nami na Facebooku.
Płatność i dostawa
Płatności:
Blik
Blik
Blik
Blik
Visa, MasterCard
Wysyłka towaru w ciągu:
24 h
Metoda dostawy Płatność Koszt jednej sztuki Koszt kolejnej sztuki Maksimum w paczce Szacowany dzień dostawy
Przesyłka kurierska z góry 0,00 zł 1,00 zł - 3 kwi
  • Przesyłka kurierska ( z góry )

  • Koszt jednej sztuki:
  • 0,00 zł

  • Koszt następnej sztuki:
  • 1,00 zł

  • Szacowany dzień dostawy:
  • 3 kwi
Sklep
ELEKTROHOME_PL
Home Studio Mebli Kuchennych Jarosław Ciura
Telefon sprzedawcy
Aleje Jerozolimskie 200/0A5
02-486 Warszawa
E-mail sprzedawcy
biuro@elektrohome.pl
Telefon sprzedawcy
664040160
Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard