Sharp KC-D40EUB OD RĘKI + Gwarancja 3 lata
Sharp KC-D40EUB OD RĘKI + Gwarancja 3 lata
1 499,00 zł
Dostępność: 10 sztuk
Payu raty Payu raty

oblicz ratę

zobacz kalkulator ≫
Dostawa od

0,00 zł

Kiedy otrzymasz?

3 kwi

Czas wysyłki

24 h

Odbiór osobisty

niedostępny

Opis produktu
Inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania powietrza
Sharp KC-D40EUB łączy w sobie funkcję oczyszczacza powietrza z funkcją inteligentnego nawilżania. Urządzenie przeznaczone jest do użytku domowego w pomieszczeniach o powierzchni nie przekraczającej 26 m2. Spośród innych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku produkt wyróżnia się innowacyjna technologią Plasmacluster Ion, usuwającą przykre zapachy, alergeny, wirusy, bakterie oraz roztocza. Jego zalety docenią przede wszystkim osoby borykające się z przewlekłą alergią lub astmą.
System Plasmacluster Ion
W urządzeniu Sharp KC-D40EUB umieszczono generator odpowiadający za wytwarzanie niezbędnej ilości jonów, które następnie uwalniane są do otoczenia gdzie rozprzestrzeniają się w jak najszybszym tempie. Skutecznie usuwają alergeny oraz drobnoustroje nie tylko z powietrza, ale również trudno dostępnych miejsc, mebli, tkanin, a nawet ścian. Technologia Plasmacluster Ion przyczynia się także do eliminacji wirusów, bakterii, grzybów oraz innych zanieczyszczeń mających zły wpływ na organizm człowieka.
Programy ułatwiające oczyszczanie powietrza
Sharp KC-D40EUB wyposażono w wiele czujników, między innymi temperatury, wilgotności oraz ilości kurzu w otoczeniu. Urządzenie na podstawie zgromadzonych informacji samodzielnie dobierze odpowiedni program oczyszczania powietrza. Dodatkowym atutem są programy specjalne takie jak Ion Shower oraz tryb Pollen.
Cicha praca i wygodne sterowanie
Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżacza jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. W górnej części produktu umieszczono panel sterowania wyposażony w przyciski oraz wyświetlacz ze wskaźnikiem jakości powietrza, wskaźnikiem generatora Plasmacluster, aktualnej wilgotności, stanu zbiornika na wodę oraz poziomem zabrudzenia filtrów. Urządzenie posiada trzy prędkości wentylatora, a pozostawione w trybie niskim pracuje niezwykle cicho, generując szum na poziomie zaledwie 23 dB. Z powodzeniem możesz używać Sharp KC-D40EUB nocą, aby powietrze w sypialni podczas snu było oczyszczone i odświeżone.
Filtry
Filtr wstępny - Filtr wstępny z powodzeniem zatrzymuje kurz unoszący się w powietrzu oraz cząsteczki o większych rozmiarach. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia takie jak okruchy, pyłki oraz sierść zwierząt domowych.
Deodoryzacja - Neutralizuje lotne związki organiczne obecne w atmosferze. Skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń między innymi dym papierosowy oraz zapach zwierząt domowych.
Filtr nawilżający - Perfekcyjnie zabezpiecza przed rozwojem niepożądanych mikroorganizmów, doskonale zatrzymuje osad, a także działa jako mata ewaporacyjna, dzięki której możliwe jest nawilżanie powietrza w pomieszczeniu.
Filtr Hepa - Filtr, który skutecznie zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń o średnicy 0.3 mikrona takich jak zarodniki grzybów, bakterie czy wirusy, a także szkodliwy dla organizmu człowieka pył PM2.5.
Jonizator Plasmacluster - Technologia opatentowana przez markę Sharp, odpowiadająca za wytwarzanie jonów, które uwolnione do atmosfery rozprzestrzeniają się po pomieszczeniu pozostawiając powietrze zdrowe i świeże, wolne od wszelkich szkodliwych dla organizmu człowieka zanieczyszczeń, alergenów oraz drobnoustrojów, skutecznie eliminując wirusy i bakterie, zarodniki grzybów pleśniowych oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Funkcje
Nawilżanie - Nawilżanie powietrza w pomieszczeniu.
Plasmacluster - Jonizacja powietrza umożliwiająca skuteczne pozbycie się bakterii, wirusów, grzybów, alergenów oraz najmniejszych zanieczyszczeń.
3 szybkość wentylatora - Wentylator oczyszczacza powietrza może być ustawiony na jedną z trzech prędkości dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika - do dyspozycji tryb cichy, średni oraz wysoki.
Timer - Ustaw żądany czas pracy oczyszczacza. Po osiągnięciu ustawionego czasu urządzenie zostanie automatycznie zatrzymane.
Cicha praca - w trybie najcichszym tylko 23 dB.
Ion Shower - Program intensywnego oczyszczania powietrza przygotowujący pomieszczenia przed snem.
Pollen - Tryb przeciwpyłkowy idealny dla osób zmagających się z uciążliwa alergią, emituje jony Plasmacluster o wysokiej gęstości.
Auto restart - Ponowne podłączenie urządzenia do zasilania w przypadku nagłego wyłączenia sprawi, że zacznie pracować z zapamiętanym trybie.
Auto Louver - Po wyłączeniu oczyszczacza powietrza roleta wywiewowa urządzenia zamyka się, skutecznie chroniąc wnętrze przed kurzem i brudem.
Zabezpieczenie przed dziećmi - Praca wentylatora jak również obsługa panelu sterowania zostanie zablokowana.
Tryb pracy automatycznej - Tryb pracy, w którym urządzenie na podstawie informacji zebranych z czujników (temperatury, wilgotności, kurzu) dobiera odpowiedni program oczyszczania i nawilżania powietrza.
Mobilność - Kółka umożliwiają swobodne przestawienie oczyszczacza.
Wskaźnik stanu zbiornika na wodę - Urządzenie zasygnalizuje wizualnie bądź dźwiękowo brak wody, informując o konieczności ponownego napełnienia zbiornika.
Regulacja jasności wskaźników - Użytkownik może regulować poziom jasności wskaźników oczyszczacza powietrza, aby dostosować go do indywidualnych potrzeb.
Regulacja czułości czujników - Gdy dioda odpowiadająca za monitorowanie kurzu bądź zapachu przez dłuższy czas świeci się na kolor zielony należy zwiększyć czułość czujnika. Jeżeli dioda świeci się na kolor czerwony należy obniżyć czułość czujnika.
Wskaźnik konieczności czyszczenia i wymiany filtrów - Urządzenie poinformuje użytkownika o konieczności wymiany lub wyczyszczenia zabrudzonych filtrów.
Zakupy z arena.pl to:
Wysyłka

Tylko sprawdzeni sprzedawcy

U nas kupisz tylko nowe lub powystawowe produkty od wyselekcjonowanych sprzedawców.
Wysyłka

14 dni na zwrot towaru

Masz czas. Spokojnie sprawdź w domu swój zakup i zdecyduj czy jest odpowiedni.
POK

Ochrona zakupu do 50000 zł - zawsze!

Kupuj bez obaw! Nasz Program Ochrony Kupujących jest bezpłatny i obejmuje każdą transakcję.
Pomoc i kontakt

Jesteśmy tu dla Ciebie

Reagujemy zawsze, gdy potrzebujesz wsparcia. Zadzwoń lub kontaktuj się z nami na Facebooku.
Płatność i dostawa
Płatności:
Blik
Blik
Blik
Blik
Visa, MasterCard
Wysyłka towaru w ciągu:
24 h
Metoda dostawy Płatność Koszt jednej sztuki Koszt kolejnej sztuki Maksimum w paczce Szacowany dzień dostawy
Przesyłka kurierska z góry 0,00 zł 1,00 zł - 3 kwi
  • Przesyłka kurierska ( z góry )

  • Koszt jednej sztuki:
  • 0,00 zł

  • Koszt następnej sztuki:
  • 1,00 zł

  • Szacowany dzień dostawy:
  • 3 kwi
Sklep
ELEKTROHOME_PL
Home Studio Mebli Kuchennych Jarosław Ciura
Telefon sprzedawcy
Aleje Jerozolimskie 200/0A5
02-486 Warszawa
E-mail sprzedawcy
biuro@elektrohome.pl
Telefon sprzedawcy
664040160
Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard