PROSTOKĄTNE BIAŁE BIURKO DEOS3 120CM BEM
11 osób kupiło 11 osób kupiło
Przepraszamy, ale ten produkt w obecnej chwili jest niedostępny.
Wysyłka
Dostawa: przesyłka kurierska wszystkie metody dostawy ≫
4 - 10 dni 0,00 zł
Program Ochrony Kupujących
Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje Program Ochrony Kupujących
Opis
Biurko "DEOS3" to kolejny produkt inspirowany stylem skandynawskim. Atrakcyjna cena i oryginalny kształt pozwala każdemu stworzyć wyjątkowe miejsce do pracy lub nauki. Połączenie białego blatu i drewnianych nóg daje wrażenie przyjemnego i ciepłego w odbiorze. Natomiast konstrukcja nadaje całemu meblowi lekkości i nowoczesności. Dane techniczne: Szerokość: 120 cm Wysokość: 75 cm Głębokość: 60 cm - Blat: płyta laminowana 18mm, biała gładka + obrzeże 1mm PCV - Nogi: drewno lite, sosnowe, lakierowane bezbarwnie (półmat)


Płatność i dostawa
Płatności
Blik
Visa, MasterCard
Blik
Płatność przy odbiorze
Przygotowanie i wysyłka
14 dni
Dostawa
Koszt Sposób dostawy Sposób płatności Czas dostawy
0,00 zł przesyłka kurierska z góry 4 - 10 dni
10,00 zł przesyłka kurierska przy odbiorze 4 - 10 dni
0,00 zł Przesyłka kurierska z góry 4 - 6 dni
20,00 zł Przesyłka kurierska przy odbiorze 4 - 6 dni
 • przesyłka kurierska
 • z góry
 • 4 - 10 dni
 • 0,00 zł
 • przesyłka kurierska
 • przy odbiorze
 • 4 - 10 dni
 • 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska
 • z góry
 • 4 - 6 dni
 • 0,00 zł
 • Przesyłka kurierska
 • przy odbiorze
 • 4 - 6 dni
 • 20,00 zł
 • Reklamacje

  Gwarancje i reklamacje 1. Każdy towar zakupiony w sklepie ware-house.pl jest fabrycznie nowy [nie doyczy towarów wyprzedażowych opisanych w aukcji ] i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia towaru oraz producenta 2. W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo: a. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. Informacje o czasie trwania gwarancji i miejscu realizacji znajdują się również na stronie internetowej ware-house.pl b. złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny). Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona w formie pisemnej za pośrednictwem poczty elektronicznej a na adres sklepu ware-house.pl Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że ware-house.pl niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep ware-house.pl albo sklep ware-house.pl nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Po tym okresie sklep ustala z kupującym termin wymiany produktu. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep ware-house.pl nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep ware-house.pl
 • Odstąpienie od umowy

  Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawy z dnia 24 czerwca 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827). Korzystanie z powyższego wzoru nie jest obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres biuro.warehouse@gmail.com lub reklamacje.warehouse@gmail.com. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu 14 dni.
 • Zwroty

  W przypadku odstąpienia od umowy sklep ware-house.pl zwraca wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowany o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku klient nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. W przypadku zwrotu towar prosimy odesłać na adres magazynu głównego tj : Warehouse Magazyn ul. Szypowskiego 1 39-460 Nowa Dęba. niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą: dotyczy towarów wykonanych pod zamówienie i wytyczne klienta. Adres korespondencyjny biuro.warehouse@gmail.com lub reklamacje.warehouse@gmail.com
 • Gwarancja

  Każdy towar zakupiony w sklepie ware-house.pl jest fabrycznie nowy wolny od wszelkich wad i uszkodzeń [nie doyczy towarów wyprzedażowych opisanych w aukcji ] i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia towaru.
Strona sprzedawcy ≫
WAREHOUSE
WAREHOUSE Wioleta Piątkowska
Hucisko 51
36-147 Niwiska
NIP: 8141583410
REGON: 180850718
Formularz kontaktowy ≫
E-mail sprzedawcy
biuro.warehouse@gmail.com
Telefon sprzedawcy
884991298
Powered by
Beyond
New Connect
Firstdata
SGB
Mastercard
Santander