Poduszki do karmienia

Cena


Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Poduszki do karmienia

Poduszka do karmienia piersią jest bardzo przydatnym gadżetem dla każdej mamy. Nazywana też rogalikiem czy fasolką, zwiększa wygodę – także dla dziecka, a dodatkowo ułatwia trzymanie malucha. Co warto wiedzieć na jej temat? 

Poduszka do karmienia – jaką wybrać?

Wybór odpowiedniej poduszki do karmienia nie jest prosty. Na rynku jest wiele produktów, które nie zawsze spełniają odpowiednie wymagania. Dobra poduszka do karmienia powinna być przede wszystkim wygodna zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Musi być odpowiednio wypełniona, by maluch leżał stabilnie i miał jednocześnie miękko, a także tak ukształtowana, by dobrze przylegać do talii mamy – co ograniczy jej przesuwanie się w trakcie karmienia. Wybierając poduszkę do karmienia, warto też zwrócić uwagę, czy ma zdejmowany pokrowiec, co ułatwia utrzymanie jej w czystości. 

Poduszka do karmienia i spania

Bardzo dobrym zakupem są też poduszki „wielofunkcyjne” – które pomogą podczas karmienia i jednocześnie sprawdzą się w czasie snu. Rozwiązanie tego typu szczególnie polecane jest na różnego rodzaju wyjazdy, gdy nie ma możliwości skorzystania z normalnie używanych poduszek. 

Poduszka do karmienia rogal – gdzie kupić?

Poduszki do karmienia piersią można oczywiście kupić zarówno w specjalistycznych sklepach, jak i w  internecie. Jeśli tylko wiemy, jaka poduszka jest nam potrzebna, zdecydowanie warto polecić zakupy na sprawdzonych platformach handlowych, takich jak Arena.pl. Będą z pewnością szybsze i mniej angażujące niż te w sklepach stacjonarnych. Co więcej, w takim wypadku niższy może być też koszt zakupu, co pozwoli na wybranie dokładnie takiej poduszki, jaką chcemy! 

Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard