Płyny do higieny intymnej

Cena


Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Płyny do higieny intymnej na platformie arena.pl

Płyny do higieny intymnej dostępne w ofercie arena.pl to produkty kosmetyczne przeznaczone do mycia miejsc intymnych. Oprócz standardowych preparatów o właściwościach myjących i odświeżających, istnieją również bardziej specjalistyczne produkty przeznaczone dla kobiet o wrażliwej skórze, z problemami ginekologicznymi lub odbudowujące naturalną florę bakteryjną np. po porodzie czy zabiegach. 

Płyn do higieny intymnej w ciąży – w trosce o bezpieczeństwo

W szczególnym czasie, jakim jest ciąża, powinno się stosować specjalne płyny do higieny intymnej w ciąży. Płynów do higieny intymnej w ciąży zwykle można również używać po porodzie, ponieważ ich skład jest wzbogacony o składniki łagodzące podrażnienia i wspomagające gojenie ran, np. alantoinę i pantenol.

Płyn do higieny intymnej dla mężczyzn

Posiadamy w ofercie również specjalistyczne płyny do higieny intymnej dla mężczyzn. Tego rodzaju kosmetyki są specjalnie dostosowane do naturalnej męskiej flory bakteryjnej i pozwalają prawidłowo zadbać o higienę podczas codziennej kąpieli. Oferujemy również płyny do higieny intymnej przeciwgrzybicze dla mężczyzn.

Płyny do higieny intymnej dla dzieci

Wybierając płyn do higieny intymnej dla dziewczynki, powinniśmy się kierować oznaczeniami na etykiecie – warto, by był to preparat przeznaczony specjalnie dla dzieci, ponieważ ich skóra jest bardziej wrażliwa i wymaga delikatnej pielęgnacji. Musimy także pamiętać, że oprócz zapewnienia odpowiedniego kosmetyku, konieczna jest edukacja. Rodzice powinni zadbać o naukę utrzymania prawidłowej higieny u dziecka. W ofercie arena.pl posiadamy płyny do higieny intymnej dla dzieci już od 3. roku życia.


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard