Piaskownice

Cena


Marka

  pokaż

  Cechy oferty


  Czas realizacji zamówienia

  więcej

  Piaskownice

  Jakie jest ulubione miejsce zabaw najmłodszych? Wielu z nich z pewnością wskaże na piaskownice dla dzieci. Pozwalają one bowiem na wspólną zabawę w kilka osób i dają olbrzymie możliwości budowania i wykorzystania innych zabawek. Co warto o nich wiedzieć?  Piaskownice ogrodowe

  Kiedyś piaskownice kojarzyły się przede wszystkim z placami zabaw. Dziś każdy może kupić dla swoich dzieci piaskownicę i postawić ją chociażby w ogrodzie. Co ważne, obecnie dostępnych jest też bardzo wiele rodzajów piaskownic, od najprostszych modeli kojarzonych z dawnymi czasami, po złożone produkty, takie jak zamykana piaskownica ogrodowa drewniana z daszkiem. Wszystkie one mają oczywiście wiele cech charakterystycznych, jednak zawsze co najmniej jedną zaletą – dają mnóstwo radości dzieciom!

  Piaskownice plastikowe

  Spośród produktów dostępnych na rynku bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się piaskownice plastikowe dla dzieci. Ich głównymi zaletami jest niewielka waga, brak ostrych czy niebezpiecznych krawędzi oraz często dość ciekawy design i kolorystyka – produkty tego typu występują bowiem w bardzo różnych kształtach i kolorach.

  Piaskownice drewniane

  Alternatywą dla plastikowych piaskownic są modele wykonane z drewna. To klasyczne rozwiązanie ma bowiem wiele zalet. Największą z nich jest z całą pewnością naturalność oraz niezwykle stylowy wygląd, który doskonale będzie pasował nawet do bardzo gustownie i tradycyjnie urządzonych ogrodów.

  Piaskownice zamykane

  Wartym uwagi rozwiązaniem są też wszystkie – zarówno plastikowe, jak i drewniane – piaskownice dla dzieci zamykane. Ich główną zaletą jest możliwość szczelnego przykrycia zgromadzonego w nich piasku. Przede wszystkim pozwala to na utrzymanie go przez dłuższy czas w czystości. Dodatkowo możliwość zamknięcia umożliwia też powrót do zabawy później – bez konieczności odbudowy zniszczonych przez deszcz czy wiatr budowli.

  Piaskownica muszelka

  Jak już wspomniano, plastikowe piaskownice mogą przybierać bardzo różne kształty, np. muszelki. Są one obecnie bardzo popularne wśród dzieci i z całą pewnością zainteresują je już samym swoim wyglądem. Co ważne, piaskownica muszla na ogół posiada możliwość zamykania, co jest zdecydowanie bardzo polecanym rozwiązaniem.

  Piaskownica żółw

  Innym rozwiązaniem podobnym do muszli jest piaskownica żółwik. Ona także ma za zadanie przyciągać dziecko już samym swoim designem i zapewniać mu możliwość doskonałej i bezpiecznej zabawy przez wiele godzin.   Szukasz dobrej piaskownicy dla dziecka? Jeśli tak, to zdecydowanie powinieneś przejrzeć oferty zgromadzone na naszej platformie – Arena.pl!

  Powered by
  Beyond
  New Connect
  PayU
  SGB
  Mastercard