PERFUMY Z FEROMONAMI LOVE DESIRE MĘSKIE NOWE 100ML
3 osoby kupiły 3 osoby kupiły
PERFUMY Z FEROMONAMI LOVE DESIRE MĘSKIE NOWE 100ML
3 osoby kupiły 3 osoby kupiły
109,00 zł 149,00 zł
Dostępność: 997 sztuk
Payu placę później Payu placę później
Dostawa od

0,00 zł

Kiedy otrzymasz?

3 cze

Czas wysyłki

24 h

Odbiór osobisty

niedostępny

Opis produktu
yp-LDM-140503e74bb2a9e02287e1b76e9f.jpg

Podręczny atomizer do napełniania perfumami!

Piękny, stylowy i podręczny flakon z atomizerem, który w kilka chwil możesz wypełnić perfumami Love Desire oraz innymi perfumami. Dzięki temu swoje ulubione perfumy będziesz miał zawsze przy sobie, nawet w najbardziej wymagającej sytuacji!

 • Wymiary: 8cm x 1,7 cm
 • Kolor: Czerwony matowy
 • Materiał: Aluminium + tworzywo sztuczne
 • Pojemność: 5ml
 • Wydajność: 60 psiknięć

Więcej informacji o flakoniku oraz instrukcję napełniania znajdziesz na końcu opisu.

yp-LDM-dc32cee6477bad06fa8757b7dddb.jpg

Perfumy z feromonami Love Desire Męskie 100ml

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą.

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – na feromony. Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.

4 Najsilniejsze feromony

Specjalnie stworzona mieszanka 4 najsilniejszych feromonów, która sprawia, zę są to najskuteczniejsze perfumy z feromonami dostęne na europejskim rynku. Androstenol, androstenon, androsteron i androstadienon to znane od lat feromony, jednak takie połączenie spotykane jest tylko w Love Desire.

Wzrost atrakcyjności o 100%

Ta niesamowita mieszanka sprawi, zę staniesz się o wiele bardziej atrakcyjnym mężczyzną. Kobiety zaczną na Ciebie spoglądać w zupełnie inny sposób. Jak potwierdzają liczne badania, Love Desire mają niesamowite zdolności uwodzicielskie, wspierając w pozytywnym zakończeniu podrywu.

Będziesz w centrum uwagi

Love Desire to naturalne feromony, których działanie przyciągnie uwagę otoczenia i skupi ją na Tobie. Sprawdź już dziś, jak to jest być w centrum uwagi dzięki Love Desire. Twoja atrakcyjność wzrośnie o 100% a Ty będziesz mógł czuć się znacznie pewniej.

yp-LDM-edf7f1164a6cbd2cab2c0feaf44a.jpg

Jak działają feromony Love & Desire?

Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest bardzo męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

Feromony Love&Desire są dla Ciebie jeśli:

 • chcesz poflirtować
 • szukasz na stałe drugiej połówki
 • poszukujesz nowych znajomości
 • chcesz mieć lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np. w miejscu pracy itp.

Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie!

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Najbardziej podatne na działanie feromonów są kobiety między 18 a 40 rokiem życia. W tym przedziale 9 na 10 kobiet podczas Naszego anonimowego badania przyznało się, że uległo wpływom feromonów! Badanie przeprowadzono na grupie ponad 5 tysięcy kobiet.

yp-LDM-811235044f739702ac9251fc8db4.jpg

Feromony Love & Desire pomogą Ci:

 • wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji
 • zwrócić na siebie większą uwagę
 • zyskać szacunek i sympatię otoczenia
 • poczuć się bardziej męsko w swojej skórze

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm.

Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz interesującą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie. I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!

Dlaczego Love & Desire to najlepsze feromony dla mężczyzn?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientów. Ponadto feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii „najbardziej pociągający zapach".

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Love & Desire – oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty.

Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn?

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski.

Składają się na niego poniższe nuty zapachowe:

 • grejpfrut
 • liść brzozy
 • cyprys
 • szałwia
 • wetiwer
 • paczula
yp-LDM-5e559199482c8e1dbb780b5e0ba8.jpg

Zawartość feromonów w Love Desire dla mężczyzn, pojemność100ml:

 • Androstenol: 10,2mg
 • Androstenon: 3,0mg
 • Androsteron: 3,6mg
 • Androstadienon: 5,4mg
 • Łączna zawartość feromonów: 22,2mg
 • Całkowite stężenie feromonów: 0,22mg/l
 • Wydajność: 3-4 miesiące
 • Producent: SHS
yp-LDM-2655f498451f8f4387bdafb865de.jpg

Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

 • Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.
 • Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.
 • Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.
 • Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

yp-LDM-e96333e54ce3995d139b5a96b001.jpg

Nagroda Konsumentów EROTrendy 2014

Love & Desire otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy 2014 w kategorii "Najlepszy Produkt". Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu przez konsumentów.

Moc feromonów okazała się tak skuteczna, że otrzymały one nominację do prestiżowej Nagrody EROtrendy 2014 w kategorii „Najlepszy Produkt”.

yp-LDM-203d3d5b43e1a7a958b67da696a4.jpg

Laur Konsumenta Odkrycie 2014

Ukoronowaniem skuteczności i popularności Love Desire jest LAUR KONSUMENTA za „ODKRYCIE ROKU 2014”, który jest docenieniem niesamowicie uwodzicielskich feromonów przez miliony mężczyzn, którzy już odmieniłi swoje życie!

Stosowanie:

Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

Ostrzeżenie: Jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Zawartość

Perfumy z feromonami Love Desire to niebieski płyn zawarty w szklanej buteleczce o pojemności 100ml z atomizerem. Buteleczka zamknięta jest w fabrycznym, zafoliowanym kartoniku. Dodatkowo do każdego opakowania dodawany jest podręczny atomizer o pojemności 5ml, którego można napełnić perfumami Love Desire oraz innymi.

yp-LDM-833c63ab4a7083e7b6c38646c272.jpg

Więcej informacji o gratisowym podręcznym flakoniku

Podręczny, podróżny flakonik o pojemności 5ml pozwoli Ci zabrać swoje ulubione perfumy z feromonami wszędzie tam, gdzie zabranie większego opakowania jest niewygodne lub niemożliwe. Dzięki małym wymiarom możesz używać ich dyskretnie i szybko.

Zabierz swoje ulubione perfumy z feromonami na randkę, w samo sedno imprezy lub na rozmowę kwalifikacyjną i zachwycaj wszystkich intensywnym zapachem oraz mocą feromonów, które możesz dyskretnie odświeżać w dowolnej chwili. Flakonik jest akceptowany przez wszystkie światowe linie lotnicze, więc możesz go mieć przy sobie dosłownie w każdej sytuacji!

Jak napełnić buteleczkę?

Flakon posiada specjalny otwór do napełniania wszystkimi perfumami, które po zdjęciu atomizera posiadają rurkę upustową.

W celu napełnienia należy zdjąć atomizer z dużych perfum. Jeżeli perfum posiada rurkę rozpylającą, umieścić na niej flakonik i kilkanaście razy nacisnąć w celu rozpylenia perfum wprost do flakonika. Działa to na bardzo podobnej zasadzie co napełnianie zapalniczki.

Po napełnieniu flakonik jest gotowy do pracy.

yp-LDM-8767b0d94e65bdfa2491aa551ddf.jpg
yp-LDM-faee546a491e8f74bb29665daffc.jpg
yp-LDM-d5c84ebc45cd8f886cdc5d9ceb31.jpg
Zakupy z arena.pl to:
Wysyłka

Tylko sprawdzeni sprzedawcy

U nas kupisz tylko nowe lub powystawowe produkty od wyselekcjonowanych sprzedawców.
Wysyłka

14 dni na zwrot towaru

Masz czas. Spokojnie sprawdź w domu swój zakup i zdecyduj czy jest odpowiedni.
POK

Ochrona zakupu do 50000 zł - zawsze!

Kupuj bez obaw! Nasz Program Ochrony Kupujących jest bezpłatny i obejmuje każdą transakcję.
Pomoc i kontakt

Jesteśmy tu dla Ciebie

Reagujemy zawsze, gdy potrzebujesz wsparcia. Zadzwoń lub kontaktuj się z nami na Facebooku.
Płatność i dostawa
Płatności:
Płatność przy odbiorze
Blik
Blik
Blik
Visa, MasterCard
Wysyłka towaru w ciągu:
24 h
Opcje dostawy:
sklep oferuje transport gratis dla zamówień o wartości co najmniej 300,00 zł
(promocja naliczana w koszyku)
Metoda dostawy Płatność Koszt jednej sztuki Koszt kolejnej sztuki Maksimum w paczce Szacowany dzień dostawy
List polecony ekonomiczny z góry 0,00 zł 0,00 zł - 5 cze
Paczkomat InPost z góry 5,90 zł 0,00 zł 100 szt. 3 cze - 4 cze
Kurier Inpost z góry 8,90 zł 0,00 zł 100 szt. 3 cze
Kurier Inpost przy odbiorze 10,90 zł 0,00 zł 100 szt. 3 cze
Pocztex Kurier 48 z góry 10,90 zł 0,00 zł 100 szt. 4 cze - 5 cze
Paczka pocztowa priorytetowa z góry 10,90 zł 0,00 zł 100 szt. 3 cze
Paczkomat InPost przy odbiorze 10,90 zł 0,00 zł 100 szt. 3 cze - 4 cze
Pocztex Kurier 48 przy odbiorze 12,90 zł 0,00 zł 100 szt. 4 cze - 5 cze
 • List polecony ekonomiczny ( z góry )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 5 cze
 • Paczkomat InPost ( z góry )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 5,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 3 cze - 4 cze
 • Kurier Inpost ( z góry )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 8,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 3 cze
 • Kurier Inpost ( przy odbiorze )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 10,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 3 cze
 • Pocztex Kurier 48 ( z góry )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 10,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 4 cze - 5 cze
 • Paczka pocztowa priorytetowa ( z góry )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 10,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 3 cze
 • Paczkomat InPost ( przy odbiorze )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 10,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 3 cze - 4 cze
 • Pocztex Kurier 48 ( przy odbiorze )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 12,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 4 cze - 5 cze
Sklep
FEROSUP
Ultrasoft Group
Telefon sprzedawcy
Kołłątaja 9/50
41-400 Mysłowice
E-mail sprzedawcy
kontakt@ferosup.pl
Telefon sprzedawcy
788934723
Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard
Kategoria erotyki

Ta podstrona jest dostępna tylko dla osób dorosłych

Czy masz ukończone 18 lat? Nie, rezygnuje