Opony do skuterów

Cena


Bieżnikowane

  pokaż

  Profil

   pokaż

   Sezon (opony)

    pokaż

    Średnica opony

     pokaż

     Szerokość opony

      pokaż

      Liczba opon w ofercie

       pokaż

       Marka

        pokaż

        Cechy oferty


        Czas realizacji zamówienia

         pokaż

         Brak produktów spełniających kryteria filtrowania.

         Opony do skutera

         Chcesz zrobić wrażenie swoim skuterem? Zadbaj o to, aby wyposażyć go w dobre opony. Odpowiednio dobrane opony do skutera gwarantują bowiem nie tylko komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze. Na naszej platformie oferujemy opony najwyższej jakości przeznaczone do różnych stylów jazdy. 

          

         Opony do skuterów 12”

         Opony do skuterów 12 cali są odpowiednie na koła wyłącznie w tym rozmiarze. Jest on określony przez producenta i warto trzymać się tych wytycznych. Niewłaściwie dopasowane opony mogą bowiem spowodować zagrożenie w ruchu drogowym i doprowadzić do wypadku. Dobrze sprawdź zatem rozmiar kół swojego pojazdu. Jeśli wynosi on 12 cali, nie eksperymentuj i wybierz opony do skuterów 12”, dostępne na naszej platformie. 

         Opony do skutera 10”

         Opony do skutera 10” są przeznaczone dla kół w rozmiarze 10 cali. Oferowane u nas opony do skutera 10 cali sprawdzają się zarówno podczas miejskiej jazdy, jak i na dłuższych wypadach. Dzięki bieżnikowi wykazują dobrą przyczepność nie tylko na asfalcie, ale i na trudniejszych nawierzchniach. 

         Jakie opony do skutera?

         Zastanawiając się, jakie opony do skutera wybrać, trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim ich rozmiar, ale też typ pojazdu czy styl jazdy kierowcy. Na naszej platformie znajdziesz opony do skutera wytwarzane przez firmę Vee Rubber z Tajlandii, największego w Azji producenta opon i dętek do motocykli, samochodów osobowych i ciężarowych – z jego produktów korzysta m.in. słynna Yamaha. Wyprodukowane z naturalnej gumy opony do skutera są gwarancją najwyższej jakości. 

         Powered by
         Beyond
         New Connect
         PayU
         SGB
         Mastercard