Dzień ojca

Moja Arena

Dzień ojca (88 ofert)

Dzień ojca

Kategorie
Filtry
Przedziały cenowe
-
Czas wysyłki
Promocje
Filtry
i kategorie
z
1

Oferty
Kamera samochodowa CDR186 GS8000L
129,99 zł
  • 3 osoby kupiły
REJESTRATOR KAMERA COFANIA LUSTERKO JSE HSJ226 FHD
-42%
299.99 zł
174,99 zł
  • 2 osoby kupiły
Skrzynka na PIWO urodziny prezent Dzień Ojca Taty
-30%
49.99 zł
34,99 zł
  • 1 osoba kupiła

Prezenty na Dzień Ojca

23 czerwca to dzień, w którym każdy tata może poczuć się wyjątkowo. To właśnie wtedy obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. Jeżeli chcecie sprawić tego dnia miłą niespodziankę swojemu tacie, warto wcześniej pomyśleć, jaki prezent na Dzień Ojca kupić. Najlepsze prezenty na Dzień Ojca to oczywiście te związane z zainteresowaniami konkretnej osoby. Nie zawsze jednak wiemy, jaki podarunek tego rodzaju kupić. Na szczęście pomysłów na fajne prezenty na Dzień Ojca nie brakuje i z łatwością znajdziemy jakiś uniwersalny podarunek, który spodoba się prawie każdemu tacie. Sporo takich pomysłów na to, co można kupić na Dzień Ojca, znajdziecie poniżej.

Co kupić na Dzień Ojca?

Co można kupić na Dzień Ojca? Zależy to oczywiście od zainteresowań taty i budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na zakup prezentu na Dzień Ojca. Jeżeli nie macie kompletnie żadnego pomysłu, to poniżej przedstawiamy Wam kilka inspiracji na fajne prezenty na Dzień Ojca: 

  • Koszulka to śmieszny prezent dla Dzień Ojca, na który możemy pozwolić sobie nawet z niewielkim budżetem. Koszulka na Dzień Ojca to zwykle wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. Do wyboru jest mnóstwo wzorów koszulek na Dzień Ojca, najczęściej ze śmiesznymi hasłami. Wybierając taki śmieszny prezent na Dzień Ojca, warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału wykonana jest koszulka. Oczywiście najlepsza będzie koszulka z dobrej jakości bawełny.
  • Kolejny pomysł na prezent na Dzień Ojca to kubek z napisem lub zdjęciem. Może to być kubek prezent na Dzień Ojca ze zdjęciem z rodzinnego albumy lub, podobnie jak koszulka, ze śmiesznym napisem. Kubek z rodzinnym zdjęciem sprawdzi się świetnie jako prezent na Dzień Ojca od dziecka lub dzieci. Co ważne, taki prezent na Dzień Ojca również nie zrujnuje naszego budżetu. Za kubek na Dzień Ojca zapłacimy najczęściej około 30-40 zł. 
  • Fajne prezenty na Dzień Ojca to również różnego rodzaju drobne gadżety jak brelok, otwieracz do butelek czy kapcie.

Pomysłów na prezent na Dzień Ojca nie powinno zabraknąć również, jeżeli dysponujemy nieco większym budżetem. Fajny prezent z tej okazji to jakiś technologiczny gadżet. Na przykład nowe słuchawki, uchwyt samochodowy do smartfona czy powerbank do ładowania urządzeń przenośnych. Dużą popularnością cieszą się również smartwatche i różnego rodzaju opaski na rękę mierzące aktywność fizyczną. Jeśli celujemy w gadżety z jeszcze wyższej półki cenowej, to możemy pomyśleć również o nawigacji samochodowej, czytniku ebooków czy nawet tablecie. Oczywiście na dobrej jakości gadżet tego rodzaju będziemy musieli wydać co najmniej kilkaset złotych, a często nawet jeszcze więcej. 

Wybierając prezenty na Dzień Ojca, zawsze możemy też zdecydować się na modowe dodatki i akcesoria. Dzień Ojca przypada na początku lata, z tej okazji możemy więc podarować tacie nowe, modne okulary przeciwsłoneczne. Wśród prezentowych klasyków z okazji Dnia Ojca rokrocznie dużą popularnością cieszy się również galanteria skórzana. Jeśli więc nie wiemy, co kupić na Dzień Ojca, zawsze możemy pomyśleć o nowym portfelu ze skóry czy eleganckim pasku do spodni. Pokaż więcej