Muchy

Muchy męskie

W modzie męskiej stałe miejsce zajmuje krawat, ale również mniej popularna mucha pozostaje ponadczasowa. Do formalnych i nieformalnych strojów można dobrać muchy męskie o zróżnicowanej stylistyce. Stanowią doskonały dodatek na każdą okazję. Pasują do klasycznych garniturów i do ubiorów o mniej konwencjonalnym, a nawet frywolnym charakterze. 

 


Niecodzienne muchy męskie kolorowe

Podniosłe uroczystości wymagają założenia strojów i akcesoriów o oficjalnym charakterze, ale styl casualowy i wyjątkowe okazje o swobodnej atmosferze pozawalają sięgnąć po muchy męskie kolorowe. Wyszukane odcienie ultramaryny, czerwieni i pomarańczy dodadzą nutę ekstrawagancji do każdej stylizacji. Oryginalnie prezentują się wersje w kratę, kropki, wzór paisley lub motywy kwiatowe. 


Elegancka mucha do garnituru – ponadczasowy styl 

Połączenie mucha – garnitur wymaga, aby muszka była uszyta z tkaniny pozbawionej wzorów. Oferta jest jednak ciekawa i składa się nie tylko z jednokolorowych wariantów. Oryginalna czarno-biała mucha do garnituru świetnie sprawdza się podczas ślubów i wesel. Zestawowi garnitur – mucha powinna towarzyszyć poszetka. Wyrafinowane muchy do garnituru są odpowiednie również do fraka i smokingu. 


Muszka męska w różnych stylach

Dzięki wymiarom podanym na stronie muszki męskie łatwo dopasować do swoich potrzeb, a regulacja obwodu zapewnia wygodę. Modna obecnie muszka męska przybiera rozmaite kształty. Wykończenie może być półokrągłe i ostre, a także z wysokimi lub niskimi skrzydełkami. Wszystkie dodatki wysyłamy szybko, aby dotarły na czas. 


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard