Misa WC Bezrantowa PORTER RIMLESS + Deska
6 osób kupiło 6 osób kupiło
Przepraszamy, ale ten produkt w obecnej chwili jest niedostępny.
Wysyłka
2 - 3 dni 25,00 zł
Program Ochrony Kupujących
Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje Program Ochrony Kupujących
Opis

Misa Wc Podwieszana z Deską REA

 

Prezentujemy  Państwu  uniwersalną i funkcjonalną misę wc PORTER.

Klasyczny kształt i  nieduże rozmiary sprawiają, że ten model świetnie sprawdzi się nie tylko w tradycyjnie wykończonych łazienkach, ale również tych ukierunkowanych na minimalizm i oszczędność miejsca.

 

W komplecie znajduje się również Deska Wolnoopadajaca z Duroplastu z regulacją oraz możliwością wypinania. Deska jest wyposażona w metalowe zawiasy.

Misa została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej. Dzięki  specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.

Model ten jest przeznaczony do zamontowania wraz z zestawem podtynkowym. Odpowiedni stelaż z przyciskiem znajdą Państwo na innych naszych aukcjach.

Zapraszamy do obejrzenia naszej ofert.

 

 

MISA WC W KOMPLECIE Z DESKĄ WOLNOOPADAJACĄPłatność i dostawa
Płatności
Blik
Visa, MasterCard
Blik
Płatność przy odbiorze
Przygotowanie i wysyłka
3 dni
Dostawa
transport gratis powyżej 1 850,00 zł
kwoty zamówienia
Koszt Sposób dostawy Sposób płatności Czas dostawy
25,00 zł KURIER z góry 2 - 3 dni
30,00 zł KURIER przy odbiorze 2 - 3 dni
 • KURIER
 • z góry
 • 2 - 3 dni
 • 25,00 zł
 • KURIER
 • przy odbiorze
 • 2 - 3 dni
 • 30,00 zł
 • Reklamacje

  Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem arena@viktorio.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - opis przedmiotu reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. - zdjęcie opisywanej wady, - dowód zakupu, - zdjęcie lub skan ewentualnego protokołu szkody spisanego z kurierem doręczającym, Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni sprzedawca nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznano żądania za uzasadnione. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. W przypadku uzasadnionej reklamacji każda wymiana i wysyłka jest na koszt sprzedawcy. Kupujący nie musi odsyłać towaru, przesyłki są odbierane przez firmy kurierskie na koszt i zlecenie sprzedawcy od klienta. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Białymstoku. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Formularz: http://viktorio.pl/formularze/FORMULARZ%20REKLAMACJI%20OK.pdf
 • Odstąpienie od umowy

  czas na zwrot: 30 dni adres do zwrotu: Viktorio Julia Dubiejko ul. Przędzalniana 8 15-688 Białystok W ciągu 30 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może zgłosić chęć odstąpienia od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: arena@viktorio.pl Następnie przesyłkę w ciągu kolejnych 14 dni należy nadać na adres: Viktorio Julia Dubiejko ul. Przędzalniana 8 15-688 Białystok DO PRZESYŁKI PROSIMY ZAŁĄCZYĆ DOWÓD ZAKUPU ORAZ OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU: http://viktorio.pl/formularze/formularz%20zwrotu%20OK.pdf W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.
 • Zwroty

  czas na zwrot: 30 dni adres do zwrotu: VIKTORIO JULIA DUBIEJKO ul. Przędzalniana 8 15-688 Białystok W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może zgłosić chęć odstąpienia od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: arena@viktorio.pl Następnie przesyłkę w ciągu kolejnych 14 dni należy nadać na adres: VIKTORIO JULIA DUBIEJKO ul. Przędzalniana 8 15-688 Białystok DO PRZESYŁKI PROSIMY ZAŁĄCZYĆ DOWÓD ZAKUPU ORAZ OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU: http://viktorio.pl/formularze/formularz%20zwrotu%20OK.pdf W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.
 • Gwarancja

  Gwarancja: 24 miesięcy Certyfikat CE oraz PZH oraz ISO
Strona sprzedawcy ≫
VIKTORIO_PL
Viktorio Julia Dubiejko
Przędzalniana 8
15-688 Białystok
NIP: 9662001842
REGON: 361630589
Formularz kontaktowy ≫
E-mail sprzedawcy
arena@viktorio.pl
Telefon sprzedawcy
608564400
Powered by
Beyond
New Connect
Firstdata
SGB
Mastercard
Santander