MEBLOŚCIANKA DINO I 290 CM SONOMA/SONOMA CZEKOLADOWA FM PIASKI
1 osoba kupiła 1 osoba kupiła
Przepraszamy, ale ten produkt w obecnej chwili jest niedostępny.
Wysyłka
Sposób dostawy: Przesyłka kurierska wszystkie metody dostawy ≫
Całkowity czas realizacji: 15 dni roboczych
Koszt: 0,00 zł
Wysyłka

Tylko sprawdzeni sprzedawcy

U nas kupisz tylko nowe produkty od wyselekcjonowanych sprzedawców.
Wysyłka

Bezpieczne płatności

Płać tak jak lubisz i bez obaw. Korzystaj z lokalnych i sprawdzonych metod płatności.
Wysyłka

14 dni na zwrot towaru

Masz czas. Spokojnie sprawdź w domu swój zakup i zdecyduj czy jest odpowiedni.
POK

Ochrona zakupu do 50000 zł - zawsze!

Kupuj bez obaw! Nasz Program Ochrony Kupujących jest bezpłatny i obejmuje każdą transakcję.
Pomoc i kontakt

Jesteśmy tu dla Ciebie

Reagujemy zawsze, gdy potrzebujesz wsparcia. Zadzwoń lub kontaktuj się z nami na Facebooku.
Opis produktu
TERMIN DOSTAWY PRODUKTU 2-14 DNI ROBOCZYCH. W CELU DOKŁADNEGO SPRECYZOWANIA TERMINU DOSTAWY PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM INFOLINII.

Prezentowana meblościanka charakteryzuje się dużą pojemnością oraz nowoczesnym stylem. Doskonale sprawdzi się w pokoju i salonie. Meblościanka wykonana jest z płyty laminowanej odpornej na zarysowania, wykończonej obrzeżem ABS.

OPIS PRODUKTU Szerokość - 290 cm Wysokość - 197 cm Głębokość - 34, 45 i 54 cm

Kolor korpusu - sonoma Kolor frontów - sonoma/sonoma czekoladowa W skład meblościanki wchodzą: (podawane wymiary - szerokość/wysokość/głębokość)

 • komoda DK90 - 90/130/34 cm,  cena - 272 zł,
 • stolik RTV DRTV+P - 120/37/45 cm + 100/40/22 cm,  cena - 236 zł,
 • witryna stojąca DW80 - 80/197/3 cm,  cena - 434 zł,
 • Podane ceny oznaczają, że poszczególne elementy można kupić oddzielnie.

  DO MEBLOŚCIANKI MOŻNA DOKUPIĆ OŚWIETLENIE LED 2 PUNKTOWE W CENIE 53 ZŁ.

  MEBLOŚCIANKĘ MOŻNA POWIĘKSZYĆ O KOMODĘ DK150 DINO DOSTĘPNĄ W DZIALE KOMODY.  Płatność i dostawa
  Płatności:
  Blik
  Visa, MasterCard
  Płatność przy odbiorze
  Wysyłka towaru w ciągu:
  14 dni
  Dostawa:
  transport gratis powyżej 2 000,00 zł
  kwoty zamówienia
  Sposób dostawy Płatność Koszt jednej sztuki Koszt kolejnej sztuki Maksimum w paczce Całkowity czas realizacji
  Przesyłka kurierska z góry 0,00 zł 0,00 zł 4 szt. 15 dni roboczych
  Przesyłka kurierska przy odbiorze 10,00 zł 0,00 zł 4 szt. 15 dni roboczych
  • Przesyłka kurierska
  • Płatność:
  • z góry
  • Koszt jednej sztuki:
  • 0,00 zł
  • Koszt następnej sztuki:
  • 0,00 zł
  • Maksimum w paczce:
  • 4 szt.
  • Całkowity czas realizacji:
  • 15 dni roboczych
  • Przesyłka kurierska
  • Płatność:
  • przy odbiorze
  • Koszt jednej sztuki:
  • 10,00 zł
  • Koszt następnej sztuki:
  • 0,00 zł
  • Maksimum w paczce:
  • 4 szt.
  • Całkowity czas realizacji:
  • 15 dni roboczych
  • Reklamacje

   Gwarancje i reklamacje 1. Każdy towar zakupiony w sklepie ware-house.pl jest fabrycznie nowy [nie doyczy towarów wyprzedażowych opisanych w aukcji ] i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia towaru oraz producenta 2. W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo: a. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. Informacje o czasie trwania gwarancji i miejscu realizacji znajdują się również na stronie internetowej ware-house.pl b. złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny). Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona w formie pisemnej za pośrednictwem poczty elektronicznej a na adres sklepu ware-house.pl Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że ware-house.pl niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep ware-house.pl albo sklep ware-house.pl nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Po tym okresie sklep ustala z kupującym termin wymiany produktu. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep ware-house.pl nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep ware-house.pl
  • Odstąpienie od umowy

   Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawy z dnia 24 czerwca 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827). Korzystanie z powyższego wzoru nie jest obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres biuro.warehouse@gmail.com lub reklamacje.warehouse@gmail.com. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu 14 dni.
  • Zwroty

   W przypadku odstąpienia od umowy sklep ware-house.pl zwraca wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowany o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku klient nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. W przypadku zwrotu towar prosimy odesłać na adres magazynu głównego tj : Warehouse Magazyn ul. Szypowskiego 1 39-460 Nowa Dęba. niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą: dotyczy towarów wykonanych pod zamówienie i wytyczne klienta. Adres korespondencyjny biuro.warehouse@gmail.com lub reklamacje.warehouse@gmail.com
  • Gwarancja

   Każdy towar zakupiony w sklepie ware-house.pl jest fabrycznie nowy wolny od wszelkich wad i uszkodzeń [nie doyczy towarów wyprzedażowych opisanych w aukcji ] i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia towaru.
  Strona sprzedawcy ≫
  WAREHOUSE
  WAREHOUSE Wioleta Piątkowska
  Hucisko 51
  36-147 Niwiska
  NIP: 8141583410
  REGON: 180850718
  Formularz kontaktowy ≫
  E-mail sprzedawcy
  biuro.warehouse@gmail.com
  Telefon sprzedawcy
  884991298
  Powered by
  Beyond
  New Connect
  PayU
  SGB
  Mastercard
  Santander