- 41%
black friday
Maszyna do wypieku chleba zdjęcie 1
Maszyna do wypieku chleba zdjęcie 2
Maszyna do wypieku chleba zdjęcie 3
Maszyna do wypieku chleba
2 osoby kupiły 2 osoby kupiły
178,00 zł 299,00 zł
Dostępność: 3 sztuk
Wysyłka w ciągu Wysyłka w ciągu: 24 h
Wysyłka
Dostawa: Poczta Polska (Pocztex Kurier48) wszystkie metody dostawy ≫
1 - 2 dni 8,00 zł
Program Ochrony Kupujących
Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje Program Ochrony Kupujących
Opis


Pliki do pobrania
 • Instrukcja obsługi do produktu w języku polskim w formacie PDF
  Opis produktu

Automat z pięcioma programami do domowego wypieku chleba!

Zapach świeżego chleba w Twoim domu może zagościć kiedy tylko będziesz miała na to ochotę. 

Wykonaj samodzielnie chrupiący i świeży chleb w domowym zaciszu z pewnością, że na pewno się uda i to bez najmniejszego wysiłku. Koniec z nużącym i czasochłonnym wyrabianiem, bałaganem i słabym finałem. 

Teraz wystarczy, że połączysz swoje ulubione składniki lub skorzystasz z gotowych mieszanek i włączysz urządzanie.

 • Nadaje się również do pizzy, wypieków bezglutenowych czy zwykłego ciasta.
 • Miesza i piecze
 • Maksymalna waga chleba 500 g
 • 5 programów: podstawowy, chleb razowy, szybkiego pieczenia, ugniatanie, odgrzewanie
 • Łatwa do czyszczenia taca do pieczenia z powłoką nieprzywierającą
 • Praktyczna funkcja odgrzewania
 • Ekran LCD, plus funkcja pamięci dla przerwy w dostawie prądu
 • Sygnał dźwiękowy na końcu procesu pieczenia
 • Wymiary: 23 x 29 x 21 cm.

 

 

Zawartość pakietu: misa, mieszadło, miarka, hak, instrukcja.Płatność i dostawa
Płatności
Firstdata
Visa, MasterCard
Płatność przy odbiorze
Przygotowanie i wysyłka
24 h
Dostawa
Koszt Sposób dostawy Sposób płatności Czas dostawy
8,00 zł Poczta Polska (Pocztex Kurier48) z góry 1 - 2 dni
10,00 zł Poczta Polska (Pocztex Kurier48) przy odbiorze 1 - 2 dni
 • Poczta Polska (Pocztex Kurier48)
 • z góry
 • 1 - 2 dni
 • 8,00 zł
 • Poczta Polska (Pocztex Kurier48)
 • przy odbiorze
 • 1 - 2 dni
 • 10,00 zł
Punkty odbioru osobistego ≫
 • Reklamacje

  1. Klient będący Konsument, w rozumieniu art. 22 ze znaczkiem 1 Kodeksu cywilnego, na podstawie art. 568 § 1 Kodeksu cywilnego, może korzystać z uprawnień z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zakupionej rzeczy zostanie wykryta przed upływem 2 lat od wydania rzeczy. W obrocie profesjonalnym (B2B), na podstawie art. 558 § 1 Kodeksu cywilnego, przedsiębiorca może korzystać z uprawnień z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zakupionej rzeczy zostanie wykryta przed upływem 1 roku od wydania rzeczy. 2. W przypadku wady rzeczy sprzedanej Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności. Koszty wysyłki pokrywa Klient. Adres, pod który Klient winien odesłać towar: Pearl24 Sp. z o. o. ul. Garncarska 34 42-200 Częstochowa Jeżeli reklamacja zostanie uznana, koszt dostarczenia reklamowanej rzeczy zostanie zwrócony na podstawie rachunku/faktury/paragonu lub dowolnego dokumentu potwierdzającego faktyczne poniesienie kosztu, np. naklejka nadawcza na paczce. 3. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, najpóźniej w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania zwracanego towaru. 4. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep. 5. W przypadku wdania się w spór ze Sklepem w związku z obsługą reklamacji towaru Klient ma możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.
 • Odstąpienie od umowy

  PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ 1. Na podstawie ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. Sprzedawca niezwłocznie, najpóźniej w terminie 14 dni, dokona zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne, jeżeli Klient wyśle w terminie 14 dni od daty doręczenia towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy złożenie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. → http://pliki.pearl24.pl/Formularz_odstapienia.pdf bądź drogą mailową: [email protected] 3. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy na swój koszt. 4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu. 5. W terminie 7 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 6. Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi między innymi w poniższych przypadkach: gdy przedmiotem umowy sprzedaży są rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; gdy przedmiotem umowy sprzedaży są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; gdy przedmiotem umowy jest wykonanie usługi i została ona w pełni wykonana.
 • Zwroty

  Czas na zwrot: 14 dni Adres do zwrotu: Pearl24 Sp. z o. o. Garncarska 34 42-200 Częstochowa Zwroty przysługują tylko konsumentowi.
 • Gwarancja

  Klient będący Konsumentem, w rozumieniu art. 22 ze znaczkiem 1 Kodeksu cywilnego, na podstawie art. 568 § 1 Kodeksu cywilnego, może korzystać z uprawnień z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zakupionej rzeczy zostanie wykryta przed upływem 2 lat od wydania rzeczy. W obrocie profesjonalnym (B2B), na podstawie art. 558 § 1 Kodeksu cywilnego, przedsiębiorca może korzystać z uprawnień z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zakupionej rzeczy zostanie wykryta przed upływem 1 roku od wydania rzeczy.
Strona sprzedawcy ≫
PEARL24
Pearl24 Sp. z o.o.
Garncarska 34
42-200 Częstochowa
NIP: 9492195013
REGON: 243337257
Zobacz również:
Powered by
Beyond
New Connect
Firstdata
SGB
Mastercard
Santander