Masaż

Masaż – sprawdź produkty do masażu na arena.pl

W ofercie platformy zakupowej arena.pl prezentujemy kompleksową ofertę produktów do masażu. Proponujemy profesjonalne przenośne łóżka do masażu, urządzenia oraz akcesoria, które przydadzą się przy urządzaniu domowego SPA lub gabinetu masażu. 

Masażery – salon masażu w zasięgu ręki!

Masażery to urządzenia do masażu – występują w wielu rodzajach, do domowego lub profesjonalnego użytku. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane masażery od sprawdzonych producentów – zarówno urządzenia stymulujące, jak i takie o działaniu relaksacyjnym, elektroniczne urządzenia do masażu wybranych partii ciała, masażery na podczerwień oraz masażery do stóp.

Łóżka do masażu dla profesjonalistów

Łóżka do masażu są niezbędnym elementem każdego gabinetu fizjoterapii czy salonu masażu. Lekkie, mobilne łóżka do masażu przydadzą się masażystom, którzy świadczą usługi bezpośrednio u klienta.  

W ofercie arena.pl posiadamy także zaawansowane technologicznie fotele do masażu relaksacyjnego, które świetnie sprawdzą się w domowym zaciszu lub w biurze, gdy potrzebujemy chwili relaksu. Fotel masujący pozwala zredukować napięcie mięśni, a także poprawić ukrwienie wszystkich części ciała.

Maty masujące – zamień domowy fotel w urządzenie masujące!

Maty masujące to uniwersalne urządzenia masujące – dzięki wielu trybom i ustawieniom możliwe jest dobranie odpowiedniego masażu do aktualnych potrzeb. W celu rozluźnienia, pobudzenia krążenia lub zniwelowania dyskomfortu spowodowanego długotrwałym przebywaniem w jednej pozycji, wystarczy wybrać odpowiedni tryb pracy urządzenia.


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard