LOVE DESIRE DAMSKIE PERFUMY Z FEROMONAMI 100ML ORG
LOVE DESIRE DAMSKIE PERFUMY Z FEROMONAMI 100ML ORG
109,00 zł 159,00 zł
Dostępność: 1000 sztuk
Payu placę później Payu placę później
Dostawa od

0,00 zł

Kiedy otrzymasz?

21 lut

Czas wysyłki

24 h

Odbiór osobisty

niedostępny

Opis produktu
yp-LDD-360b542a4db897fa1bc43bb78272.jpg

Podręczny atomizer do napełniania perfumami!

Piękny, stylowy i podręczny flakon z atomizerem, który w kilka chwil możesz wypełnić perfumami Love Desire oraz innymi perfumami. Dzięki temu swoje ulubione perfumy będziesz miała zawsze przy sobie, nawet w najbardziej wymagającej sytuacji!

 • Wymiary: 8cm x 1,7 cm
 • Kolor: czerwony, matowy
 • Materiał: Aluminium + tworzywo sztuczne
 • Pojemność: 5ml
 • Wydajność: 60 psiknięć

Więcej informacji o flakoniku znajdziesz na końcu opisu.

yp-LDD-ec396ccd473b84e34e9100ca4333.jpg

Love&Desire Damskie 100ml - najpopularniejsze feromony na rynku!

Każdej z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Skończ ze stresem towarzyszącym podczas poznawania nowych osób, wykorzystaj moc feromonów!

Feromony Love&Desire cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród klientek jak i renomowanych trenerów podrywu! Swoją popularność zyskały dzięki niesamowitej skuteczności. Feromony zostały skonstruowane w ten sposób, żeby można ich było używać jak zwykłych perfum. Poza feromonami w składzie, mają one również pociągającą i podniecającą nutę zapachową!

yp-LDD-e0dc6da44771aa0cb59534bd26b0.jpg

4 Najsilniejsze feromony

Specjalnie stworzona mieszanka 4 najsilniejszych feromonów sprawia, ze są to najskuteczniejsze perfumy z feromonami, jakie można zakupić na europejskim rynku. Androstenol, androstenon, androsteron i androstadienon to znane od lat feromony jednak takie połączenie spotykane jest tylko w Love Desire

Wzrost atrakcyjności o 100%

Ta niesamowita mieszanka sprawi, że staniesz się o wiele bardziej atrakcyjną kobietą, mężczyźni zaczną na Ciebie spoglądać w zupełnie inny sposób. Jak potwierdzają liczne badania, Love Desire mają niesamowite zdolności uwodzicielskie.

Będziesz w centrum uwagi

Love Desire to wyłącznie naturalne feromony, których działanie skutecznie przyciąga uwagę otoczenia i skupia ją właśnie na Tobie. Sprawdź już dziś ja kto jest być w centrum uwagi. Twoja atrakcyjność wzrośnie o 100% a Ty poczujesz się znacznie pewniej siebie dzięki feromonom Love Desire

Jak działają feromony Love & Desire?

Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie, podświadomie. Sam zapach Love & Desire jest bardzo kobiecy, seksowny i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

Perfumy z feromonami są dla Ciebie jeżeli pragniesz:

 • nawiązać nowe znajomości
 • mieć lepszy kontakt z ludźmi, z którymi często przebywasz, np. w pracy
 • niezobowiązująco poflirtować
 • poznać drugą połówkę

Czy zastanawiałaś się jak to jest, że jedni ludzie są postrzegani jako atrakcyjni i charyzmatyczni, a inni - obiektywnie obdarzeni wcale nie mniejszą urodą, nie budzą takich odczuć? Oczywiście za sprawą feromonów!

Feromony nie posiadają zapachu jednak działają podświadomie na postrzeganie naszej osoby. Osoba, która przebywa wyczówa odpowiednie feromony postrzega nas za lepszą od innych, godną zaufania i bardziej atrakcyjną. Feromony Love & Desire oparte na wielu składnikach wykorzystywane są ze znakomitym rezultatem przez m.in bizneswoman. Kobiety pracujące w branży handlowej, stosujące Love & Desire, zauważyły znaczny wzrost sprzedaży swych produktów. Z kolei np. kelnerki wyraźnie odczuły, że po zastosowaniu feromonów Love & Desire dostają więcej napiwków.

Jak pachnie Love & Desire dla kobiet?

To seksowny, owocowo-kwiatowy zapach dla stanowczych, niezależnych kobiet, które wiedzą czego chcą i nie wahają się po to sięgnąć. To bardzo kobiecy zapach: zmysłowy, wyrafinowany, silny, gorący i niepokorny. Prowokuje i fascynuje, powoduje spore zamieszanie w głowach mężczyzn, robi wiele, oprócz jednego - nie zobojętnia.

Na zapach Love & Desire składają się nuty zapachowe:

 • czarna porzeczka,
 • gruszka,
 • włoska klementynka,
 • pomarańcza,
 • kwiat imbiru,
 • nasiona hibiskusa,
 • frezja,
 • kalifornijskie drzewo cedrowe
 • wanilia

Całość tworzy niesamowity, mocno kobiecy zapach, za którym szaleje każdy mężczyzna. To wyjątkowa mieszanka, która uczyni Cię kobietą seksowną, pewną siebie, atrakcyjniejszą.

Zawartość feromonów w Love Desire dla kobiet 100ml:

 • Androstenol: 0,5 mg
 • Copulins: 5,4 mg
 • Androsteron: 0,8 mg
 • Estratetraenol: 4,1 mg
 • Łączna zawartość feromonów: 10,8mg
 • Całkowite stężenie feromonów: 0,22mg/l
 • Wydajność: 2 miesiące
 • Opakowanie: Szklany flakon
 • Producent: SHS
yp-LDD-25200b87459abc6cab5e3a488bdd.jpg

Dowiedz się więcej o feromonach

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm. Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego. Jeśli chciałabyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby - na feromony. Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire żaden mężczyzna nie oprze się aby poprosić Cię o numer telefonu, zaprosić na randkę lub do tańca. A wtedy wybór należy do Ciebie!

Feromony Love & Desire pomogą Ci:

 • zwrócić na siebie uwagę
 • wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji
 • wzbudzić sympatię i szacunek
 • stać się bardziej atrakcyjną w oczach swoich i innych ludzi
 • znacznie zwiększyć szansę na podryw

Dlaczego Love&Desire to najlepsze feromony dla kobiet?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientów. Ponadto feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii "najbardziej pociągający zapach". Otrzymały także prestiżowe nagrody, takie jak Laur Konsumenta lub nagroda EROtrendy.

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

yp-LDD-6516d70e4f1987baaaf6dacf1a0d.jpg

Love & Desire - oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: copulins i estratetraenol. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty.

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

 • Androstenon To zapach wytwarzany głównie przez kobiety dominujące. Zapach ten sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach dużej rywalizacji mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Love&Desire szczególnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.
 • Androsteron To najbardziej kobiecy ze wszystkich składników. Wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.
 • Copulins należy do grupy feromonów damskich. Wywołuje niesamowity efekt wzbudzania zainteresowania wśród mężczyzn, co sprawia, że stał się najpopularniejszym spośród feromonów damskich. Badanie Astrid Jutte dowiodło, że Capulins regularnie zwiększa poziom testosteronu u mężczyzn o minimum 150%. Efekt działania Copulonis ma kompleksowy wpływ na postrzeganie kobiety w towarzystwie mężczyzn. Szybko wzbudza podniecenie dla którego atrakcyjność fizyczna schodzi na drugi plan.
 • Estratetraenol uznawany jest za prawdziwy kobiecy feromon. Estratetraenol nawet w dużych dawkach pozostaje bezwonnym. Pomimo braku zapachu w specyficzny sposób aktywuje ludzki mózg. Szczególną wrażliwość na działanie estratetraenolu wykazują dominujący mężczyźni. Niewielkie dawki wpływają na zmianę nastroju oraz pobudzają seksualnie.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

yp-LDD-8562c4dc4a71b7034a2905a35e89.jpg

Sprawdź pozostałe warianty Love Desire

Love Desire został stworzony w trzech pojemnościach: 100ml, 50ml oraz 15ml. Ten ostatni zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ posiada o 63% większe stężenie feromonów na każdy mililitr. Zwiększona moc pozwala na szybkie uzupełnienie feromonów w niepozorny sposób. Poręczny wymiar pozwoli przechowywać go w każdej torebce i mieć go zawsze przy sobie!

yp-LDD-887216da4287b58ba640ac4a395e.jpg

Nagroda Konsumentów EROTrendy 2014

Love & Desire otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy 2014 w kategorii "Najlepszy Produkt". Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu przez konsumentów.

Moc feromonów okazała się tak skuteczna, że otrzymały one nominację do prestiżowej Nagrody EROtrendy 2014 w kategorii „Najlepszy Produkt”.

yp-LDD-7d56a9b348eb9aa9dc1edf8392e4.jpg

Laur Konsumenta Odkrycie 2014

Ukoronowaniem skuteczności i popularności Love Desire jest LAUR KONSUMENTA za „ODKRYCIE ROKU 2014”, który jest docenieniem niesamowicie uwodzicielskich feromonów przez miliony mężczyzn, którzy już odmieniłi swoje życie!

PAMIĘTAJ!

Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dopasowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.

Ostrzeżenie: Jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Stosowanie

Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

Zawartość

Perfumy Love Desire Damskie to różowy płyn umieszczony w stylowej buteleczce z atomizerem o pojemności 100ml. Buteleczka umieszczona jest w różowym kartoniku producenta. Love Desire to świetny pomysł na prestiżowy prezent dla każdej kobiety, która pragnie czuć się seksownie.

 • Postać: Szklana buteleczka
 • Forma: Spray
 • Pojemność: 100ml
yp-LDD-f6a2987546f7b3b6613d6f06fc38.jpg

Więcej informacji o podręcznym flakoniku

Podręczny, podróżny flakonik o pojemności 5ml pozwoli Ci zabrać swoje ulubione perfumy z feromonami wszędzie tam, gdzie zabranie większego opakowania jest niewygodne lub niemożliwe. Dzięki małym wymiarom możesz używać ich dyskretnie i szybko.

Zabierz swoje ulubione perfumy z feromonami na randkę, w samo sedno imprezy lub na rozmowę kwalifikacyjną i zachwycaj wszystkich intensywnym zapachem oraz mocą feromonów, które możesz dyskretnie odświeżać w dowolnej chwili. Flakonik jest akceptowany przez wszystkie światowe linie lotnicze, więc możesz go mieć przy sobie dosłownie w każdej sytuacji!

Jak napełnić buteleczkę?

Flakon posiada specjalny otwór do napełniania wszystkimi perfumami, które po zdjęciu atomizera posiadają rurkę upustową.

W celu napełnienia należy zdjąć atomizer z dużych perfum. Jeżeli perfum posiada rurkę rozpylającą, umieścić na niej flakonik i kilkanaście razy nacisnąć w celu rozpylenia perfum wprost do flakonika. Działa to na bardzo podobnej zasadzie co napełnianie zapalniczki.

Po napełnieniu flakonik jest gotowy do pracy.

yp-LDD-f7fadb4d498e9378cce46985d758.jpg
yp-LDD-6e68b97c4615ade8f95e04b190ad.jpg
yp-LDD-24f5e08f4b31ae298e9d1e1d6865.jpg
Zakupy z arena.pl to:
Wysyłka

Tylko sprawdzeni sprzedawcy

U nas kupisz tylko nowe lub powystawowe produkty od wyselekcjonowanych sprzedawców.
Wysyłka

14 dni na zwrot towaru

Masz czas. Spokojnie sprawdź w domu swój zakup i zdecyduj czy jest odpowiedni.
POK

Ochrona zakupu do 50000 zł - zawsze!

Kupuj bez obaw! Nasz Program Ochrony Kupujących jest bezpłatny i obejmuje każdą transakcję.
Pomoc i kontakt

Jesteśmy tu dla Ciebie

Reagujemy zawsze, gdy potrzebujesz wsparcia. Zadzwoń lub kontaktuj się z nami na Facebooku.
Płatność i dostawa
Płatności:
Płatność przy odbiorze
Blik
Blik
Blik
Visa, MasterCard
Wysyłka towaru w ciągu:
24 h
Opcje dostawy:
sklep oferuje transport gratis dla zamówień o wartości co najmniej 300,00 zł
(promocja naliczana w koszyku)
Metoda dostawy Płatność Koszt jednej sztuki Koszt kolejnej sztuki Maksimum w paczce Szacowany dzień dostawy
List polecony ekonomiczny z góry 0,00 zł 0,00 zł - 25 lut
Paczkomat InPost z góry 4,90 zł 0,00 zł 100 szt. 21 lut - 24 lut
Kurier Inpost z góry 6,90 zł 0,00 zł 100 szt. 21 lut
Kurier Inpost przy odbiorze 9,90 zł 0,00 zł 100 szt. 21 lut
Pocztex Kurier 48 z góry 9,90 zł 0,00 zł 100 szt. 24 lut - 25 lut
Paczka pocztowa priorytetowa z góry 9,90 zł 0,00 zł 100 szt. 21 lut
Paczkomat InPost przy odbiorze 9,90 zł 0,00 zł 100 szt. 21 lut - 24 lut
Pocztex Kurier 48 przy odbiorze 10,90 zł 0,00 zł 100 szt. 24 lut - 25 lut
 • List polecony ekonomiczny ( z góry )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 25 lut
 • Paczkomat InPost ( z góry )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 4,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 21 lut - 24 lut
 • Kurier Inpost ( z góry )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 6,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 21 lut
 • Kurier Inpost ( przy odbiorze )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 9,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 21 lut
 • Pocztex Kurier 48 ( z góry )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 9,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 24 lut - 25 lut
 • Paczka pocztowa priorytetowa ( z góry )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 9,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 21 lut
 • Paczkomat InPost ( przy odbiorze )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 9,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 21 lut - 24 lut
 • Pocztex Kurier 48 ( przy odbiorze )

 • Koszt jednej sztuki:
 • 10,90 zł

 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł

 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.

 • Szacowany dzień dostawy:
 • 24 lut - 25 lut
Sklep
FEROSUP
Ultrasoft Group
Telefon sprzedawcy
Kołłątaja 9/50
41-400 Mysłowice
E-mail sprzedawcy
kontakt@ferosup.pl
Telefon sprzedawcy
788934723
Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard
Kategoria erotyki

Ta podstrona jest dostępna tylko dla osób dorosłych

Czy masz ukończone 18 lat? Nie, rezygnuje