Longsleeve

Cena


Kolor

  pokaż

  Marka

   pokaż

   Materiał

    pokaż

    Rozmiar

    więcej

    Cechy oferty


    Czas realizacji zamówienia

     pokaż

     Longsleeve

     Pod nazwą longsleeve kryje się nic innego jak prosta koszulka z długim rękawem, ubierana przede wszystkim przez mężczyzn. Początkowo koszulki longsleeve ubierane były wyłącznie jako bielizna, a dziś stanowią pomost pomiędzy klasycznym t-shirtem, a elegancką koszulą. Longsleeve podobnie jak t-shirt, to bardzo uniwersalny element męskiej garderoby, który z powodzeniem znajdzie zastosowanie zarówno w stylizacjach casual jak i biznesowych czy nawet eleganckich. 

     Koszulki z długim rękawem męskie

     Męską koszulkę z długim rękawem, czyli tak zwany longsleeve, w wersji casual możecie ubrać chociażby do jeansowej kurtki czy koszulki w kratę. W młodzieżowych stylówkach koszulka z długim rękawem występuje też w połączeniu z t-shirtem, który ubieramy na wierzch. Z kolei w outfitach w tak zwanym stylu smart casual, czyli powiedzmy pół eleganckim, cienką bluzę z długim rękawem możecie założyć pod sportową marynarkę czy męski kardigan.

     Longsleeve polo

     Wśród męskich koszulek longsleeve nie mogło zabraknąć również wersji polo. Longsleeve to ni mniej ni więcej, koszulka polo z długimi rękawami. W męskich stylizacjach można ją połączyć ze spodniami materiałowymi lub ewentualnie jeansami tworząc bardzo prosty ale uniwersalny outfit.

     Longsleeve z kapturem

     Nieco rzadziej spotykaną wersją koszulki z długim rękawem jest longsleeve z kapturem. Tego rodzaju longsleeve zaopatrzony w kaptur możemy potraktować bardziej jako bluzę niż koszulkę. Ze względu na cienki materiał, z którego uszyte są najczęściej koszulki longsleeve, kaptur spełnia raczej funkcję ozdobną niż praktyczną. Do koszulki longsleeve z kapturem świetnie będzie pasować na przykład kurtka jeansowa i czarne lub granatowe spodnie.


     Powered by
     Beyond
     New Connect
     PayU
     SGB
     Mastercard