KRZESŁO SALON KUCHNIA DC2-092 Szary/biały
6 osób kupiło 6 osób kupiło
190,00 zł
Dostępność: 94 szt.
Wysyłka w ciągu Wysyłka w ciągu: 24 h
Wysyłka
Dostawa: KURIER DELTA wszystkie metody dostawy ≫
24 - 48 h 0,00 zł
Program Ochrony Kupujących
Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje Program Ochrony Kupujących
Opis

 Krzesło DC2-092 elegancja i klasa w jednym. Pikowana ekoskóra, gruba pianka. Ergonomiczne wyprofilowane siedzisko oraz oparcie. Ekosóra łatwa w utrzymaniu czystości. Gwarancja na produkt 24 miesiące. Stelaż chromowany 3 krotonie maczany w chromie wykonanie na najwyższym poziomie. Jest znakomitym rozwiązaniem do oryginalnych wnętrz designerskich. Ten model krzesła wniesie do nich wiele elegancji i szyku. Dostępne różne wersje kolorystyczne dla idealnego doboru do wnętrza.  Oraz dopasowanie do indywidualnego gustu i preferencji kupującego. 

Wysokość całkowita 102 cm  Szerokość siedziska  42 cm Głębokość siedziska  41 cm Wysokość od siedziska  48 cm Stelaż chromowany  Ekoskóra wzmacniana  Kolorystyka szary / biały Zamek metalowy tył Możliwość mycia wodą  Gwarancja  24 miesiące Płatność i dostawa
Płatności
Przelewy 24
Płatność przy odbiorze
Przygotowanie i wysyłka
24 h
Dostawa
Koszt Sposób dostawy Sposób płatności Czas dostawy
0,00 zł KURIER DELTA z góry 24 - 48 h
0,00 zł KURIER DELTA przy odbiorze 24 - 48 h
 • KURIER DELTA
 • z góry
 • 24 - 48 h
 • 0,00 zł
 • KURIER DELTA
 • przy odbiorze
 • 24 - 48 h
 • 0,00 zł
Punkty odbioru osobistego ≫
 • Reklamacje

  Przy odbiorze przesyłki proszę sprawdzić czy nie jest on mechanicznie uszkodzony. W przypadku gdybyście stwierdzili Państwo, że towar został mechanicznie uszkodzony lub posiada braki, kurier ma obowiązek natychmiastowego spisania protokołu szkodowego i pozostawienia Państwu jego kopii. Uwaga –odpowiedni druk powinien mieć przy sobie kurier, w przeciwnym przypadku należy spisać odręczne oświadczenie opisujące stan towaru, jego zabezpieczeń i opakowania. Oświadczenie takie musi być opatrzone datą oraz podpisami Kupującego i kuriera. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych lub braków w przesyłce będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w dniu dostarczenia przesyłki protokołu szkodowego w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej. W takim przypadku Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego kontaktu z firmą FURNITEX, nie później jednak niż w ciągu 72 godzin od momentu doręczenia przesyłki.
 • Odstąpienie od umowy

  W ciągu 14 dni od otrzymania towaru kupujący może dobrowolnie odstąpić od umowy zakupu na odległość . W przypadku kiedy dojdzie do tego, kupujący musi odesłać towar do sprzedawcy. Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od kupującego środki pieniężne „pomijając koszt wysyłki”. Po otrzymaniu produktu oraz oryginalnego dokumentu zakupu przelew na wskazane konto zostanie wykonany w czasie do 14 dni. UWAGA- towar nie może posiadać śladów użytkowania. Chcąc dodać zgłoszenie reklamacyjne lub zwrotu prosimy sporządzić formularz zwrotu towaru i podesłać na adres email : [email protected] lub wysłać wraz z towarem. W większości przypadków odpowiadamy na wiadomości do 24 godzin (w dni robocze). W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 608-357-848 (pon. - pt. w godz. 8.00-16.00).
 • Zwroty

  czas na odstąpienie od umowy: 14 dni adres do zwrotu: Furnitex Żwirki I Wigury, 25A 62-500 Konin Polska
 • Gwarancja

  Gwarancja 24 miesiące od dnia zakupu towaru.
Strona sprzedawcy ≫
FURNITEXMEBLE
Firma Handlowa Furnitex s.c. Radosław Roszak, Adrian Roszak
Żychlin ul. Tuliszkowska 14 c
62-571 Stare Miasto
NIP: 6652824977
REGON: 300591279
Powered by
Beyond
New Connect
Firstdata
SGB
Mastercard
Santander