Komplety

Cena


Kolor

więcej

Marka

  pokaż

  Materiał

   pokaż

   Rozmiar

   więcej

   Cechy oferty


   Czas realizacji zamówienia

   więcej

   Komplety damskie

    

   Samodzielne komponowanie różnych ubrań i tworzenie modowych stylizacji jest dla wielu kobiet przyjemnością. Niektóre z nas wolą jednak kupić komplet dopasowanych do siebie damskich ubrań, oszczędzając sobie pracy i czasu na późniejsze dobieranie stylizacji. Damskie komplety obejmują najczęściej eleganckie zestawy ubrań: spódnica plus marynarka albo spodnie plus marynarka. Mogą też to być bardziej codzienne zestawy jak:  wygodny komplet ubrań dresowych albo t-shirt z szortami w tym samym stylu. 

    

    

   Eleganckie komplety damskie ze spodniami

    

   Eleganckie komplety ubrań damskich składają się najczęściej z marynarki lub żakietu i pasujących do nich spodni. Taki elegancki, damski komplet ze spodniami możemy wybrać tworząc stylizację na formalne przyjęcie lub outfit do biura. Kupując taki zestaw nie musimy głowić się co ubrać, a do wybrania pozostaną nam jedynie dodatki. Ponieważ często wiele zależy od detali, to raz kupiony komplet ze spodniami i marynarką będziemy mogły wykorzystać na różne sposoby dobierając do niego inną bluzkę, koszulę, buty oraz dodatki.

    

   Komplet spódnica i top

    

   Nieco mniej popularne od kompletów ze spodniami są zestawy zawierające spódnicę i pasujący do niej top. Do takiej gotowej stylizacji wystarczy dobrać odpowiednie buty i  biżuterię. Taki komplet spódnicy i topu może oczywiście zawierać także marynarkę lub żakiet.

    

   Komplet dresowy damski

    

   W kompletach dostępne są również wygodne damskie dresy. Damski komplet dresowy składa się zwykle z luźnych spodni i zapinanej na zamek bluzy. A trendy popularne w ostatnich sezonach pokazały, że taki dresowy komplet wykorzystamy nie tylko w domowym zaciszu. Elementy dresowych ubrań można także włączyć do codziennych stylizacji, szczególnie modne ostatnio stało się połączenie dresowych spodni typu joggers ze swetrami.

   Powered by
   Beyond
   New Connect
   PayU
   SGB
   Mastercard