Kołderki

Cena


Marka

  pokaż

  Cechy oferty


  Czas realizacji zamówienia

  więcej

  Kołderki dziecięce

  Każda mama zdaje sobie sprawę, jak ważny jest dobór kołderki dla dziecka. Rodzaj kołderki wpływa na jakość snu i wygodę dziecka. Istotne jest, aby była przyjemna w dotyku, ciepła oraz wykonana z naturalnych, antyalergicznych materiałów. W szerokiej ofercie Arena.pl znajdują się kołderki w różnych kolorach i rozmiarach, uszyte z tkanin stworzonych w trosce o zdrowie dziecka. Wszystkim wybierającym się z wizytą do świeżo upieczonej mamy podpowiadamy, że kołderka jest idealnym prezentem, który ucieszy wszystkie młode mamy. 

   

  Jaka kołderka najlepsza dla niemowlaka?

  Dla noworodków i niemowląt najlepiej sprawdzą się kołderki z naturalnym wypełnieniem. Pod uwagę warto brać kołderki z wełną, pierzem lub wkładem bambusowym. Kołderki dla niemowlaka należy także wybierać możliwie najbardziej kolorowe i wzorzyste, które pobudzają dzieci sensorycznie. W ciepłe dni przyda się dodatkowa, cienka kołderka dla niemowlaka, ale i dla starszego dziecka. Na platformie Arena.pl mamy znajdą bogaty wybór letnich kołderek dla niemowlaków, które okażą się niezastąpione podczas wiosennych spacerów.

  Czym się różnią kołderki dla dzieci od tych dla dorosłych?

  Przede wszystkim, kołderki dziecięce szyte są z innych tkanin i w innym rozmiarze, niż klasyczne, „dorosłe” kołdry. Producenci kołderek dla dzieci zwracają szczególną uwagę na dobór tkanin i wypełnienia. O ile dorosłemu nie będzie przeszkadzał nieprzyjemny materiał to wykonana z niego kołderka dla dziecka, może skutkować tym, że dziecko pod nią nie zaśnie.

  Czy warto kupować specjalną kołderkę do łóżeczka?

  Odpowiedź brzmi: warto. Dostępne u nas specjalne kołderki do łóżeczka posiadają rozmiary dostosowane do tradycyjnych łóżeczek. To sprawia, że nie musimy składać kołderki zanim przykryjemy nią malucha, złożona kołderka jest często za ciężka i za gorąca, aby dziecku komfortowo się pod nią spało. Klasyczna kołderka do łóżeczka posiada rozmiar 120x60 cm, jednakże część z naszych sprzedawców oferuje uszycie kołderki do łóżeczka pod nietypowe wymiary.

  Powered by
  Beyond
  New Connect
  PayU
  SGB
  Mastercard