Irygatory

Cena


Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Irygatory

Dbałość o higienę jamy ustnej jest niezbędna dla zachowania zdrowia, odpowiedniego samopoczucia i rozwijania pozytywnych relacji międzyludzkich. Nie dziwi więc, że sposobów na utrzymanie zębów w czystości jest co najmniej kilka. Jednym z ciekawszych są irygatory do zębów. Co trzeba o nich wiedzieć? 

Irygator do jamy ustnej – do czego służy?

Irygator do zębów to urządzenie elektryczne, które pozwala na czyszczenie przestrzeni międzyzębowych przy użyciu strumienia płynu pod ciśnieniem. Obecnie na rynku dostępne są zarówno irygatory przewodowe (stacjonarne), jak i bezprzewodowe (przenośne). Poza sposobem zasilania urządzenia te różnią się także wydajnością. Zbiornik płynu w przypadku rozwiązań stacjonarnych jest dużo większy i pozwala na dokładne przepłukanie przestrzeni miedzyzębowych za jednym razem, w przypadku irygatorów bezprzewodowych może on wymagać ponownego napełnienia w trakcie mycia. Z drugiej jednak strony większe urządzenia przewodowe nie najlepiej sprawdzają się podczas wyjazdów. Co ważne, irygatory do płukania jamy ustnej najlepiej działają, gdy korzysta się ze zwykłej czystej wody, choć oczywiście można też zainwestować w profesjonalne płyny do płukania. 

Irygator Waterpik, Aquapick i Braun – który wybrać i gdzie kupić?

Wzrost zainteresowania irygatorami do zębów sprawił, że obecnie na rynku dostępnych jest wiele urządzeń tego typu. Za jeden z najbardziej wzorcowych modeli uważany jest irygator Waterpik WP100, choć odpowiednią jakość i działanie oferuje szereg innych urządzeń. Gdzie można je kupić? Z całą pewnością warto spróbować u nas, na platformie handlowej Arena.pl!

Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard