GOD OF WAR DAY ONE EDITION PS4
53 osoby kupiły 53 osoby kupiły
Przepraszamy, ale ten produkt w obecnej chwili jest niedostępny.
Wysyłka
Sposób dostawy: Dostawa na adres wszystkie metody dostawy ≫
Czas dostawy: 1 - 2 dni
Koszt: 12,00 zł
Wysyłka

Tylko sprawdzeni sprzedawcy

U nas kupisz tylko nowe produkty od wyselekcjonowanych sprzedawców.
Wysyłka

Bezpieczne płatności

Płać tak jak lubisz i bez obaw. Korzystaj z lokalnych i sprawdzonych metod płatności.
Wysyłka

14 dni na zwrot towaru

Masz czas. Spokojnie sprawdź w domu swój zakup i zdecyduj czy jest odpowiedni.
POK

Ochrona zakupu do 50000 zł - zawsze!

Kupuj bez obaw! Nasz Program Ochrony Kupujących jest bezpłatny i obejmuje każdą transakcję.
Pomoc i kontakt

Jesteśmy tu dla Ciebie

Reagujemy zawsze, gdy potrzebujesz wsparcia. Zadzwoń lub kontaktuj się z nami na Facebooku.
Opis produktu

Gra PS4
Gatunek: gra akcji
Wersja językowa: polska
Klasyfikacja wiekowa: 18+
Ilość graczy: single player
*PREORDER

Gra nowa - w Folii


God of War - Day One Edition zawiera::

 • specjalną grafikę pudełka
 • zawartość cyfrową:
 • dynamiczny motyw do menu konsoli
 • tarczę Buckler of the Forge
 • tarczę Dokkenshieldr
 • tarczę Shining Elven Soul

Piąta pełnoprawną odsłoną legendarnej serii God of War. Jest to pierwsza odsłona serii w całości przygotowana z myślą o konsoli PlayStation 4. Kolejna część God Of War niezmiennie nastawiona jest na widowiskową krwawą akcję oraz efektowny model walki z potężnymi bossami. Co więcej, głowny bohater, grecki wojownik Kratos, szybko stał się jedną z ikon gier wideo. Za stworzenie gry, podobnie jak poprzednich części, odpowiada wewnętrzne studio deweloperskie Sony Computer Entertainment Santa Monica.

Główny bohaterem gry God of War Kratos, który po wypełnionych gniewem oraz szaleństwem greckich przygodach, które doprowadziły do destrukcji Olimpu, śmierci wielu helleńskich bogów i herosów, ucieka na daleką Północ, w poszukiwaniu spokoju oraz wytchnienia. Na miejscu zakłada nową rodzinę i poznaje ponownie trudy ojcostwa, które zmuszają go do całkowitej zmiany obecnego trybu życia. Niestety na skutek różnych wydarzeń musi po raz kolejny wyruszyć na wyprawę, którą tym razem znaczą ciała stworów i bóstw wyjętych wprost z wierzeń wikingów.

Kolejna część serii God of War wprowadza wcześniej nieobecne elementy rozgrywki, a także zmienia nieco jej tempo oraz przebieg. Widoczne jest to nie tylko w zmianie kamery, która teraz na wzór współczesnych przygodowych gier akcji znajduje się stale za naszymi plecami, ale także w narracji i tonie całej historii.

Twórcy God of War wykorzystali moc urządzenia, by zapewnić widowiskową akcję oraz niesamowitą oprawę graficzną, która byłą niemożliwa do osiągnięcia w poprzednich częściach cyklu. Po raz kolejny mamy również do czynienia z wyjątkowo pomysłowymi i widowiskowymi przerywnikami filmowymi oraz wieloetapowymi walkami z bossami. Ścieżkę dźwiękową do gry stworzył amerykański kompozytor Bear McCreary.

*Jest to zamówienie przedpremierowe, planowana premiera przewidziana jest na 20.04.2018 r.
Wysyłka gry przewidziana jest na 1-2 dni przed premierą, najpóźniej w dzień premiery.
(Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora).Płatność i dostawa
Płatności:
Blik
Visa, MasterCard
Płatność przy odbiorze
Wysyłka towaru w ciągu:
14 dni
Dostawa:
Sposób dostawy Płatność Koszt Całkowity czas realizacji
Dostawa na adres z góry 12,00 zł 1 - 2 dni
Dostawa na adres przy odbiorze 17,90 zł 1 - 2 dni
 • Dostawa na adres
 • Płatność:
 • z góry
 • Koszt:
 • 12,00 zł
 • Maksimum w paczce:
 • X szt.
 • Całkowity czas realizacji*:
 • 1 - 2 dni
 • Dostawa na adres
 • Płatność:
 • przy odbiorze
 • Koszt:
 • 17,90 zł
 • Maksimum w paczce:
 • X szt.
 • Całkowity czas realizacji*:
 • 1 - 2 dni
 • Gwarancja

  Na produkty jest udzielna gwarancja na 24 miesiące. Gwarancja oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.
 • Reklamacje

  Opis procedury reklamacji: Formularz zwrotu, reklamacji można pobrać tutaj - FORMULARZ REKLAMACJI ZWROTU Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem best-play@best-play.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
 • Zwroty

  Formularz zwrotu, reklamacji można pobrać tutaj - FORMULARZ REKLAMACJI ZWROTU U nas mają Państwo 30 dni na dokonanie zwrotu.
 • Odstąpienie od umowy

  Formularz zwrotu, reklamacji odstąpienia od umowy można pobrać tutaj - FORMULARZ REKLAMACJI ZWROTU Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem best-play@best-play.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 30 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny (jeśli chodzi o gry muszą być w oryginalnych foliach). W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: best-play@best-play.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy (http://strona.best-play.nazwa.pl/uploads/Best-Play_protokol_zwrotu_reklamacji.pdf). Przesyłkę należy nadać na adres: BEST PLAY Św. Jerzego 51/60 15-349 Białystok Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Kupującemu koszt odesłania Towaru do wysokości najtańszej rejestrowanej przesyłki pocztowej. Brak możliwości odstąpienia od umowy w sytuacji: w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; dostarczania treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.
Strona sprzedawcy ≫
BEST_PLAY
BEST PLAY MARIUSZ PIOTR KLUCZYK
Św. Jerzego 51/60
15-349 Białystok
NIP: 9661717165
REGON: 200373232
Formularz kontaktowy ≫
E-mail sprzedawcy
best-play@best-play.pl
Telefon sprzedawcy
881 458 637
Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard
Santander