Garnitury

Cena


Kolor

  pokaż

  Marka

   pokaż

   Materiał

    pokaż

    Rozmiar

     pokaż

     Cechy oferty


     Czas realizacji zamówienia

      pokaż

      Garnitury męskie

       

      Męski garnitur to symbol elegancji i stylu. Garnitur towarzyszy nam w czasie większości najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Ubieramy go chociażby na maturę, własny ślub czy rozmowy o pracę. Oczywiście, tak jak w przypadku innych ubrań, aby wyglądać modnie, musimy wybrać odpowiedni garnitur, dopasowany nie tylko do naszej sylwetki, ale również okoliczności. 

       

       

      Garnitury ślubne

       

      W dniu własnego ślubu chyba każdy z nas chce prezentować się idealnie. I dotyczy to nie tylko panny młodej, która poświęca zwykle sporo czasu na zaplanowanie ślubnej stylizacji. Również wybierając ślubny garnitur powinniśmy zadbać o to, aby tego dnia wyglądać nienagannie. Najczęstszy wybór na taką taką okazję to granatowy garnitur ślubny, który wybiera zdecydowana większość mężczyzn. Dużym plusem takiego garnituru do ślubu jest to, że z powodzeniem będziemy mogli go wykorzystać również przy innych okazjach. Coraz większą popularnością w ślubnych stylizacjach cieszą się garnitury smokingowe. Łączą one cechy smokingu z klasycznym garniturem, tworząc bardzo eleganckie połączenie.

       

      Granatowy garnitur

       

      Zdecydowana większość stylistów i ekspertów z dziedziny mody zgadza się co do tego, że granatowy garnitur to najbardziej uniwersalny wybór. Męski garnitur w kolorze granatowym jest pośrednim rozwiązaniem pomiędzy bardzo oficjalnym czarnym garniturem, a garniturem beżowym czy szarym. Czerń w garniturach zarezerwowana jest na wyjątkowo, eleganckie okazje jak wizyta w filharmonii czy teatrze i to wyłącznie po godzinie 18:00. Z kolei po szary garnitur sięgamy raczej w przypadku codziennych stylizacji do biura.  Granatowy garnitur sprawdzi się natomiast zarówno na wesele, jak i na biznesowe spotkanie czy eleganckie przyjęcie. Jeśli zastanawiasz się, jakie buty i krawat ubrać do granatowego garnituru to wybór jest bardzo prosty. Do garnituru w odcieniach granatu możemy ubrać buty czarne, w odcieniach brązu lub ciemnej, burgundowej czerwieni.

       

      Garnitur w kratę

       

      Jeśli masz dosyć ciemnych, jednokolorowych garniturów i szukasz jakiegoś urozmaicenia dla swoich eleganckich stylizacji, wybierz garnitur w kratę! Męski garnitur w kratę wprowadził do mody Edward VIII - książę Walii i późniejszy monarcha królestwa brytyjskiego. W 20-leciu międzywojennym ten brytyjski arystokrata uchodził za ikonę męskiej mody. A w modzie do dziś stosuje się termin garnitur w kratę księcia Walii. Wybierając garnitur ozdobiony takim wzorem na pewno będziemy wyróżniać się pośród rzeszy mężczyzn ubranych w czarne i granatowe garnitury. Odpowiednio dopasowany garnitur w kratę sprawdzi się zarówno na wesele, jak i w sytuacjach biznesowych.

      Powered by
      Beyond
      New Connect
      PayU
      SGB
      Mastercard