Etui

Etui – mały,  praktyczny dodatek

Etui to funkcjonalne i wygodne gadżety, których każdy z nas ma przynajmniej po kilka sztuk. Etui chronią przechowywane w nich przedmioty przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Zazwyczaj dopasowane są wielkością do przedmiotu, nie zabierają niepotrzebnie przestrzeni. W ofercie sprzedawców Arena.pl znajdują się wygodne etui na klucze, etui na okulary, dokumenty, karty, wizytówki, etui skórzane, silikonowe i wiele innych. 

Etui na klucze

Wydawać by się mogło, że etui na klucze to rzecz zbędna. Nic bardziej mylnego. Klucze od mieszkania, od furtki i od biura można włożyć do jednego etui i nie martwić się wychodząc z domu, że zapomniało się któregoś klucza. Ponadto – nie oszukujmy się – skórzane etui na klucze prezentuje się bardzo elegancko, a jak wiadomo eleganckie dodatki świadczą o klasie człowieka. W asortymencie Arena.pl znajdują się etui na klucze damskie i męskie, wykonane ze skóry, jak i ze sztucznych tworzyw.

Etui na karty

Każdemu z nas zależy na bezpieczeństwie kart płatniczych i kredytowych. W myśl zasady, aby pieniądze i karty trzymać oddzielnie, zakup etui wydaje się idealnym posunięciem. Skórzane etui na karty kredytowe mają idealnie dopasowaną wielkość, uniemożliwiającą wysunięcie się karty. Niektóre etui wyposażone są w kilka przegródek, aby wygodnie trzymać kilka kart kredytowych.

Etui na dokumenty

Dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja studencka, karty lojalnościowe do sklepów i na stację benzynową. Jak to posegregować, aby w razie potrzeby mieć łatwy dostęp? Odpowiedź jest jedna – etui na dokumenty. Dzięki takiemu etui nie tylko utrzymamy porządek w dokumentach, ale i ochronimy je przed zniszczeniem. Na naszej platformie znajdują się etui na dokumenty damskie – w kobiecych fasonach i kolorach, a także etui na dokumenty męskie – najczęściej wykonane z czarnej lub brązowej skóry.


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard