Samochód STEROWANY Terenowy Rock Crawler 4x4 1:14

Samochód STEROWANY Terenowy Rock Crawler 4x4 1:14 + GRATIS!

Przedstawiamy średniej wielkości auto typu Crawler - typ czterokołówców, które z łatwością poruszają się po ciężkim, pełnym przeszkód podłożu.

Auto stworzone zostało w skali 1:14, ma długość ok. 33 cm, wysokość ok. 20 cm i potrafi wjechać na pionową przeszkodę o wysokości 10 cm i więcej! Specjalnie skonstruowane zawieszenie sprawia, że auto zawsze ląduje na 4 koła. Zapewnia ono także bezpośredni kontakt z podłożem każdemu z kół, nawet w najbardziej wymagających pozycjach i przy ekstremalnych skrętach osi względem siebie. To w połączeniu z napędem 4WD sprawia, że auto nie ugrzęźnie wśród przeszkód i nie zawiesi się na żadnej z nich. Jest to samochód stworzony do tego by bez względu na warunki dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie dotrą zwykłe auta. Specjalne opony o grubym bieżniku i zwiększonej miękkości zapewniają doskonałą przyczepność i utrzymują auto w torze jazdy.

Rock Crawler wykonany został ze specjalnego, wzmocnionego plastiku - ABS. Dzięki temu jest zabezpieczony przed uszkodzeniami, jakie mogłyby powstać w wyniku wypadków. Warto także zwrócić uwagę na imponujące dane techniczne modelu. Zasięg kontrolera na otwartej przestrzeni to nawet 60-100 metrów, co w przypadku zdalnie sterowanych aut jest wartością zaspokajającą najbardziej wygórowane potrzeby. Czas pracy na dołączonym akumulatorze wynosi nawet 20 min, co przy czasie ładowania wahającym się wokół 3-4 godzin daje mnóstwo czasu do zabawy każdego dnia. Radio pracuje na częstotliwości 2.4GHz, co sprawia, że nie musimy martwić się o wzajemne zakłócenia w przypadku zabawy większą liczbą modeli.

Dane techniczne

Skala: 1:14

Wymiary: 33 x 22 x 18 cm

Waga: 2.4 kg

Kolor: czerwony

Czas zabawy: do 20 min.

Czas ładowania: 3-4 godziny

Zasięg: do 100 m

Częstotliwość pracy: 2.4 GHz

Skład zestawu

Rock Crawler 1:14

Radio

Akumulator do auta

Baterie do radia

Ładowarka

Instrukcja

Rock Crawler 1:14 FILM: https://www.youtube.com/watch?v=tlWqB60GRm8

Samochód STEROWANY Terenowy Rock Crawler 4x4 1:14