Fabrycznie nowy oczyszczacz powietrza firmy Sharp

Model: KC-F32EU-W

 W zestawie z czajnikiem fimry Blaupunkt EKP501

 

Oczyszczacz powietrza Sharp KCF32EUW jest wyposażony w podwójne oczyszczanie za pomocą filtrów i generator jonów Plasmacluster.

Nadaje się na powierzchnię do 21 m².

 

Oczyszcza i nawilża powietrze.

Oczyszczacz powietrza zasysa powietrze przez otwór wlotowy, przeprowadza je przez filtr wstępny, filtr pochłaniający zapachy oraz filtr HEPA, a nstępnie wydmuchuje je przez otwór wylotowy z powrotem do pomieszczenia. W trakcie przepływu powietrza przez oczyszczacz filtr Hepa usuwa 99,97% drobin kurzu o rozmiarach rzędu 0,3 mikrona, a także wspomaga pochłanianie zapachów.

 

Wyposażony w czujnik kurzu oferuje inteligentny tryb oczyszczania powietrza. Dzięki wysokowydajnym filtrom zapewni maksymalną filtrację powietrza z takich zanieczyszczeń jak: smog, dym, kurz, alergeny czy drobnoustroje chorobotwórcze. Wyposażenie tego urządzenia w czujniki wilgotności i temperatury powoduje, że upodabnia się ono do droższego modelu KC-A40EUW. Jednak dużym atutem w stosunku do droższego brata jest możliwość przełączania na wyświetlaczu obserwowania aktualnej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Autonomiczną pracę w tym oczyszczaczu wspierają 2 funkcje: Auto restart oraz Timer OFF.

Główne cechy:

Ogólne

Filtry

Nawilżenie

Czujnik

Program specjalny

Wyświetlacz

Specyfikacja techniczna

PARAMETRY TECHNICZNE CZAJNIKA

BLAUPUNKT EKP501

W ZESTAWIE: