Grill ogrodowy składany, na kółkach

Q43J1
Jeśli nie chcesz mojej zguby, grill z pokrywą kup mi luby

Grill ogrodowy składany

Dlaczego grille z pokrywami są lepsze?

Najczęściej spotykane w ogródkach grille, to te zwykłe, tradycyjne, otwarte z jednym rusztem. Najprostsze w obsłudze i zwykle najtańsze. Ale jeśli marzy nam się bardziej wyszukana potrawa niż kiełbaska i kaszanka, to lepszy będzie grill z pokrywą.

Zdjęcie grilla w plenerze

Potrawy przygotowane na grillu pod pokrywą zyskują dużo więcej aromatu i smaku no i zdecydowanie szybciej i bardziej równomiernie są opieczone. Nie ma problemu z przyrządzeniem kurczaka w całości czy nawet dużej ryby. A odrębna sprawa to taka, że nagła zmiana pogody niczym ci nie zagrozi, pokrywa ochroni Twoje pieczyste.

Składany grill na kółkach

Z pokrywą nie zaskoczą Cię także nagłe płomienie, wystarczy przymknąć pokrywę i ogień zgaśnie.

System nawiewów grilla

Polecamy mobilny grill na kółkach

Niezwykle wygodny grill na kółkach z pokrywą. Został solidnie wykonany z blachy o grubości ok. 10 milimetrów, pomalowanej proszkowo i z obustronnie emaliowaną miską. Ruszty wykonano ze stali chromowanej, a duża powierzchnia dolnego rusztu pozwoli na pieczenie dużych porcji na raz. Dodatkowy, mniejszy ruszt, to możliwość przygotowania delikatniejszych potraw lub podgrzewania na nim, tych już upieczonych.

Grill składany, mobilny, zdjęcia poglądowe

Grill jest odporny na wysokie temperatury. Grilla możemy składać na kształt walizki na kółkach, ułatwia to niezwykle transportowanie grilla oraz jego przechowywanie.

Zdjęcia rusztów grilla

To wygodny, wydajny i trwały grill dla całej rodziny..

Wymiary grilla Q43J1

Solidny, składany grill ogrodowy z kołami
*