Materac WEGA MAX

Materac WEGA  MAX  to absolutny hit wsród materacy do sypialni. Solidne wykonanie materacu zapewni użytkowanie przez  wiele lat w nienaruszonym stanie. Nie czekaj na promocje, zamów już dziś wytrzymały materac do Twojej sypialni. Przecież na to zasługujesz. 

Materac piankowy wykonany jest z wysokiej jakości pianki poliuretanowej T25 o podwyższonej wytrzymałości i elastyczności. Zastosowanie takiej pianki sprawia, że materac nie odkształca się i będzie Wam służyć na długie lata. W materacu umieszczone zostały sprężyny kieszeniowe 9 strefowe,które dzielą materac na 9 stref twardości. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce co pozwala na wyeliminowanie odgłosów pracy sprężyn w materacu. W materacu znajduje się mata kokosowa, która polepsza cyrkulacje powietrza. Materac idealnie dopasowuje się się do kształtu ciała co wpływa na jakość snu.

Materac ten posiada wiele zalet takich jak: właściwość antyalergiczne i antygrzybiczne. Materac nadaję się do sypialni, pensjonatów oraz  hoteli.

Wykonanie:

Wymiary:

 

Czas realizacja zamówienia to tylko 10 dni roboczych.

 

 

Korzyści płynące z posiadania materaca:

 

 

 

Nie znalazłaś/ eś odpowiedniego rozmiaru?

Napisz do nas.

 

Wykonujemy materace na każdy wymiar!

 

Pomożemy dopasować materac do Twoich potrzeb.

 

 

Dostawy realizujemy wyspecjalizowaną firmą transportową, poinformujemy Cię o dniu oraz godzinach dostawy.
Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia materaca do domu/ mieszkania.