Dron Rebel DOVE

wifi - kamera - aplikacja
Wyższa szkoła lotu

Dron Rebel DOVE wifi, kamera, aplikacja

Zaczynasz zabawę z dronami? Sprawdź, jaki dron będzie najlepszy dla początkujących.

Co to jest dron to chyba już wszyscy wiedzą? Z grubsza drony dzielimy na rozrywkowe, profesjonalne i półprofesjonalne. Oraz na drony z czterema śmigłami-quadrocoptery, z sześcioma śmigłami-hexacoptery oraz takie z ośmioma śmigłami-octocoptery. Są drony sterowane tylko za pomocą dedykowanego do nich kontrolera a są takie, którymi możesz sterować za pomocą swojego smartfona.

Dron Rebel DOVE zdjęcie w plenerze

Przy zabawie z dronami pamiętajmy, że taki dron musi pozostać w zasięgu naszego wzroku i pozostać w strefie niekontrolowanej G, która sięga do 3000 metrów nad ziemią. Ale sprawdźmy to, zanim puścimy drona w nieznane, ponieważ w strefach niekontrolowanych mogą znajdować się wycinki stref kontrolowanych!

Opakowanie drona Rebel DOVE

Do rozpoczęcia przygody z dronami polecamy Drona Rebel DOVE

Dron Rebel Dove jest idealny na początek zabawy z dronami. Posiada trzy tryby prędkości oraz dwa tryby sterowania. Sześcioosiowy stabilizator i funkcja auto trim zapewniają mu precyzyjne i stabilne pilotowanie. Zasięg kontrolera to aż 70 metrów a to ułatwia znacznie kontrolę i panowanie nad dronem. Dron jest widoczny z daleko i nawet po zmierzchu nie zniknie nam nagle z oczu, ponieważ wyposażono go w diody LED. W zestawie z dronem jest kamera 1 mpx ze slotem na kartę pamięci microSD ( zapis filmów w rozdzielczości 1280x720 px). A dronem sterować można także za pomocą smartfona po ściągnięciu na telefon dedykowanej aplikacji.

Akcesoria w zestawie z dronem Rebel DOVE

Opis:
6-osiowy stabilizator żyroskopowy
Powietrzne akrobacje
Możliwość startu z rzutu
Do użytku wewnątrz/na zewnątrz pomieszczeń
Slot na kartę microSD (maks. 32 GB)
Możliwość używania z goglami VR
Podgląd obrazu na żywo FPV


Dron z wifi i kamerą Quer
*