ŁÓŻKO AMELIA 180x80 SZUFLADA+MATERAC

OFERTA OBEJMUJE :

 1. Łóżeczko dziecięce AMELIA
 2. Stelaż do łóżeczka 
 3. Materac piankowy o wymiarach 180x80 i grubości 6 centymetrów 
 4. Zdejmowany pokrowiec na materac
 5. Szuflada na kółkach
 6. BARIERKA ZABEZPIECZAJĄCA (90CM) - GRATIS!

WYMIARY ZEWNĘTRZNE ŁÓŻKA:

 • długość: 184 cm
 • szerokość: 85 cm
 • wysokość: 60 cm
 • grubość barierek 18 mm i frontów: 18 mm
 • wymiar szuflady: 180 x 70
 • wymiar użytkowy  szuflady 1339 x 680 mm
 

DODATKOWE INFORMACJE:

Przepiękne, pełne stylu łóżko AMELIA wykonywane z MDF lakierowanego (czółka), a pozostałe elementy z płyty wiórowej laminowanej. Łóżko wykonane z płyty meblowej charakteryzuje się pięknym i unikatowym wyglądem, wytrzymałością oraz, co najważniejsze przystępną ceną. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów gwarantuje komfort i ergonomię, która podczas odpoczynku odgrywa ogromną rolę. Przedmiot jest bardzo praktyczny, funkcjonalny i bezpieczny dla samodzielnego już dziecka, który wyrósł z łóżeczka dla najmłodszych. Wszystkie jego krawędzie są zaokrąglone i przystosowane do użytkowania przez dziecko. Stelaż wykonany z drewna sosnowego w postaci listewek przykręcanych do boczków łóżka dzięki czemu wytrzymuje obciążenie do 110 kg. Jako producenci gwarantujemy, że rodzic może spokojnie położyć się z dzieckiem. Dwa zabezpieczenia boczne oraz niskie ułożenie materaca zapewnią Twojemu dziecku bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Łóżko jest dwustronne więc barierkę w zależności od potrzeb można zamontować z prawej lub lewej strony, ponadto można ją zdejmować np. na dzień , a zakładać na noc. Dostępne wersje kolorystyczne pozwolą dopasować łóżko do każdego wnętrza. Aby nasi mali klienci mogli cieszyć się z nowego łóżka od razu po doręczeniu w zestawie otrzymują Państwo gęsty, atestowany materac piankowy wraz z pokrowcem zapewniający zdrowy i spokojny sen malucha. Na naszych innych aukcjach znajdą Państwo również łóżko w wersji bez szuflady lub z lepszym materacem.

ŁÓŻKA LAKIEROWANE ATESTOWANYMI LAKIERAMI WODNYMI !

Jeżeli mają Państwo jakieś indywidualne pomysły dotyczące zamówienia to zachęcamy do kontaktu. W miarę możliwości staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów w trosce o udaną i satysfakcjonującą współpracę ♥


  DOSTĘPNE KOLORY

BIAŁY
BIAŁO/SZARY
BIAŁO/RÓŻOWY
BIAŁO/NIEBIESKI
BIAŁY/DĄB KRÓLEWSKI
BIAŁY/OLCHA
BIAŁY/CIEMNY ORZECH
WYBRANY KOLOR PROSIMY PODAĆ
PODCZAS DOKONYWANIA ZAKUPU W
" INFORMACJI DLA SPRZEDAJĄCEGO "


Pragniemy by nasi mali klienci mogli cieszyć się z nowego łóżka od razu po doręczeniu, dlatego w prezencie do łóżka dołączony jest materac piankowy poliuretanowy o grubości 6cm [gęstość T18].
Wykonany jest z najwyższej jakości pianki zapewniając nie tylko odpowiednią miękkość, ale optymalnie większą cyrkulację powietrza. Jest to ważny czynnik, który sprawia, że dziecko nie poci się nadmiernie.
 

 

✭           ✭            ✭          ✭           UWAGA          ✭             ✭           ✭         ✭

ISTNIEJE  MOŻLIWOŚĆ  WYMIANY  FRONTU  SZUFLADY  NA "FRONT Z SERDUSZKAMI"  →   WYSTARCZY  TYLKO  POINFORMOWAĆ O ZMIANIE PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA W INFORMACJI DLA SPRZEDAJĄCEGO

 
 


✭ !!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYMIANY MATERACA !!! ✭
W przypadku chęci zmiany materaca prosimy o wybór odpowiedniej aukcji lub kontakt przed zakupem.


ZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJĘ, GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO KOMODY I INNE DODATKI
TWORZĄCE ZESTAW MEBLI DZIECIĘCYCH ZARÓWNO DLA CHŁOPCA JAK I DZIEWCZYNKIUwaga ! Elementy wystroju oraz wnętrza nie wchodzą w skład aukcji. Zdjęcia są poglądowymi zdjęciami produktu w jednym z dostępnych wymiarów, odcienie kolorów widoczne na Państwa monitorach mogą się różnić od kolorów faktycznych w zależności od ustawień.