ReNu MPS płyn do soczewek 2x360 ml

producent: Bausch&Lomb

2 PŁYNY Z POJEMNIKAMI NA SOCZEWKI

Zestaw 2 płynów do soczewek kontaktowych przeznaczonych do czyszczenia, przechowywania i spłukiwania wszystkich miękkich soczewek.

Pojemność: 2x360 ml

ReNu MPS, płyn do soczewek kontaktowych dla wrażliwych oczu

ReNu MPS jest wielofunkcyjnym płynem do czyszczenia i przechowywania soczewek kontaktowych.

Płyn ReNu MPS przeznaczony jest dla wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe, szczególnie dla osób, które mają wrażliwe oczy i problemy z alergią. Nadaje się do każdego rodzaju miękkich soczewek kontaktowych. PH płynu jest zbliżone do PH filmu łzowego, co podnosi komfort noszenia soczewek.

Zawiera Poloksaminę, która czyści i zapewnia komfort. Poloksamina usuwa lipidy i zanieczyszczenia przedostające się na powierzchnię soczewki z powietrza oraz zwiększa zwilżalność soczewek.

Płyn do soczewek kontaktowych ReNu MPS dezynfekuje soczewki kontaktowe. Zawiera Dymed, który skutecznie dezynfekuje i zabija drobnoustroje bytujące na soczewkach.

Jest zalecany do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Służy także do płukania i przechowywania soczewek kontaktowych.

ORYGINALNE, BEZPIECZNE PRODUKTY OD PRODUCENTÓW I AUTORYZOWANYCH DYSTRYBUTORÓW W POLSCE

Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą soczewek kontaktowych, płynów do ich czyszczenia i pielęgnacji, pojemników, kropli oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów potrzebnych osobom korzystającym ze szkieł kontaktowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Zaopatrujemy się u producentów i autoryzowanych dystrybutorów soczewek kontaktowych. Wszystkie oferowane przez nas towary są przeznaczone do sprzedaży na polskim rynku.