All in One Light płyn do soczewek

producent: CooperVision

PŁYN Z POJEMNIKIEM NA SOCZEWKI

Wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych All in One Light firmy CooperVision. Płyn służy do czyszczenia, spłukiwania i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych.

Pojemność: 360 ml

ALL IN ONE LIGHT, płyn do soczewek kontaktowych

Wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych All in one Light firmy CooperVision. Płyn służy do czyszczenia, spłukiwania i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych.

Zalecany do stosowania z wszystkimi rodzajami soczewek łącznie z silikonowo-hydrożelowymi. Receptura została opracowana specjalnie dla osób z wrażliwymi oczami.

All in One Light zawiera środek nawilżający, chroniący soczewki kontaktowe przed wysychaniem w ciągu dnia. Jest skuteczny w usuwaniu osadów białkowych, tłuszczowych i wapniowych z soczewek kontaktowych. Właściwości dezynfekcyjne płynu przewyższają wymogi norm ISO.

ORYGINALNE, BEZPIECZNE PRODUKTY OD PRODUCENTÓW I AUTORYZOWANYCH DYSTRYBUTORÓW W POLSCE

 Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą soczewek kontaktowych, płynów do ich czyszczenia i pielęgnacji, pojemników, kropli oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów potrzebnych osobom korzystającym ze szkieł kontaktowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Zaopatrujemy się u producentów i autoryzowanych dystrybutorów soczewek kontaktowych. Wszystkie oferowane przez nas towary są przeznaczone do sprzedaży na polskim rynku.