Mata edukacyjna, idealny wybór dla Twojego dziecka!

Zabawa i edukacja gwarantowana, dzięki dwustronnej macie o wymiarach 180x180 cm oraz grubości 1 cm.  Mata jest antypoślizgowa, a dodatkowo Twoja pociecha  będzie zabezpieczona przed upadkiem w trakcie zabawy. Idealna na pierwsze miesiące życia, gdyż sprawdzi się w okresie raczkowania. Mata wygląda bardzo kolorowo i radośnie, będzie ulubionym miejscem Twojego dziecka, a Tobie szybko uda się wyczyścić ewentualne zabrudzenia.

Nasze maty dostępne są w trzech wariantach:

Wzór A - BALON

Jedna strona maty pokryta uroczymi obrazkami, między innymi baloniki, woda, domki i zwierzątka. Druga strona to alfabet, który ułatwi Twojemu dziecku naukę pierwszych słów.

Wzór B - POCIĄG

Twoje dziecko znajdzie się w zoo i spędzi fantastyczny czas w towarzystwie żyraf, pand i delfinków. Druga strona to alfabet, pod którym przejeżdża pociąg. Mata zabawia, ale także uczy.

Wzór C - TĘCZA

Jedna strona naszej maty przeniesie dziecko do ogrodu pełnego świeżych owoców oraz roślin. Twoja pociecha będzie chciała ich wszystkich spróbować! Po drugiej stronie kolorowe literki zachęcają do nauki alfabetu. 

Pamiętaj o wybraniu modelu, który najbardziej przypadł Ci do gustu, w innym wypadku mata zostanie wybrana losowo.

Bezpieczeństwo ponad wszystko! Nasza mata edukacyjna nie zawiera szkodliwych substancji, jest bezzapachowa. Mata nie posiada ostrych krawędzi, jest wykonana z miękkiego materiału. Posiada Certyfikat Europejski EN 71

Mata posiada nadany Certyfikat Europejski CE na podstawie badań niezależnych firm - SGS i GTS. Potwierdzono iż mata nie zawiera szkodliwych substancji - ftalanów, formamidu itp.

Wysyłka w ciągu 24 godzin z magazynu na terenie Polski.

Mata zawinięta jest w rulon oraz zapakowana w pokrowiec, dzięki czemu bez problemu zabierzesz ją na dwór czy w podróż.

Możliwa opłata przy odbiorze.