BalbCare® Zestaw do pedicure - Skarpety, patyczek i pilnik
 

Skarpety BalbCare® to para wysokiej jakości skarpet do Pedicure wykonanych z polietylenu zawierających 30g wyjątkowej emulsji BalbCare®, patyczek z drzewa pomarańczowego oraz jednorazowy pilniczek. Produkt zapakowany w atmosferze chronionej w sterylne jednorazowe opakowanie.

Jedna para skarpet BalbCare® pozwala na wykonanie pełnego profesjonalnego zabiegu Pedicure, bez konieczności użycia innych produktów kosmetycznych oraz bez moczenia stóp w wodzie.

Prawdziwym sekretem naszych skarpet BalbCare® do pedicure jest wyjątkowa Emulsja BalbCare® którą zawierają. Emulsja BalbCare® to efekt wieloletnich prac laboratorium BalbPharm oraz bardzo duża zawartość wyłącznie naturalnych składników odżywczych.

Moc najwyższej jakości składników naturalnych pochodzących z tropikalnych lasów ameryki południowej z których składa się emulsja BalbCare® poprzez okluzje w skarpetach zapewniają niepowtarzalne odżywienie stóp i paznokci.

Higiena i Bezpieczeństwo

Zastosowanie jednorazowego sterylnego produktu zawierającego wszystko to co niezbędne do zabiegu pedicure oraz naturalne składniki grzybobójcze zawarte w emulsji gwarantują dużo wyższy standard bezpieczeństwa i higieny podczas wykonywania zabiegu pedicure.

Bez kranu i wody

Skarpety BalbCare® do Pedicure eliminują w 100% potrzebę użycia wody podczas zabiegów pedicure. Dzięki czemu nie musisz już korzystać z wanienki do pedicure oraz jednorazowych sterylnych wkładów.

Niższy koszt zabiegu

BalbCare® eliminuję potrzebę stałego posiadania kilkunastu produktów o różnych datach ważności i uzupełniania ich zapasów. Całkowity koszt zabiegu Pedicure to koszt jednej pary skarpet BalbCare® oraz Twój czas pracy.

Krótszy czas zabiegu

Skarpety BalbCare® skracają czas zabiegu eliminując potrzebę moczenia stóp w wodzie, stosowania dodatkowych preparatów oraz usprawniając zabieg. Dzięki czemu możesz wykonać więcej zabiegów jednego dnia.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Zmyj lakier z paznokci, spiłuj paznokcie, odpyl pył z stóp i paznokci.

2. Włóż skarpetę na stopę i upewnij się, że paznokcie i skórki pokryte są emulsją znajdującą się w skarpetach. Dlatego bardzo ważne jest aby przed włożeniem skarpet, dobrze rozprowadzić emulsję.

3. Zmyj lakier, spiłuj paznokcie, odpyl pył z drugiej stopy, a następnie nałóż skarpetę BalbCare i upewnij się, że emulsja znajduje się na skórkach i paznokciach.

4. Weź pierwszą stopę odsuń nadmiar emulsji z paznokci i skórek przesuwając ją na stopy, dzięki temu skórki będą lepiej widoczne co ułatwi pracę radełkiem i cążkami.

5. Radełkiem lub nożyczkami rozetnij folię przy palcach, odsłoń palce i zacznij wykonywać pedicure (wytnij skórki etc.). Zobacz jak łatwo i szybko można je usunąć. Dzieje się tak dlatego że produkt BalbCare zawiera składniki które zmiękczają i pomagają usunąć naskórek, zmniejszając czas spędzany przy ich usuwaniu.

6. Po skończeniu pierwszej stopy, odłóż ją zostawiając skarpety na stopach dzięki temu skóra stóp zostanie odżywiona i nawilżona. W tym czasie zrób to samo z drugą stopą. Odsuń emulsję od palców w kierunku stóp przerwij folię przy palcach, odsuń ją i zacznij pracę z skórkami.

7. Ściągnij delikatnie skarpety usuwając jednocześnie nadmiar emulsji ze stóp następnie przejdź do masażu. Ważne: Masaż możesz wykonywać tylko i wyłącznie po zdjęciu foliowych skarpet.

8. Korzystając z wacika przemyj acetonem płytkę paznokcia wtedy uaktywni się unikalny polimer (primer) opracowany przez Laboratorium BalbPharm, dzięki któremu lakiery do paznokci lub lakiery hybrydowe będą dłużej utrzymywały się na paznokciach.

9. Na koniec użyj zwykłego lakieru do paznokci lub dowolnego lakieru hybrydowego, w ten sam sposób jak to zwykle robisz.