Klawiatura mini i8+ przystosowana do obsługi smart TV, laptopów, komputerów stacjonarnych, Android Box i innych urządzeń. Najnowsza wersja dostępna w dwóch kolorach.

Klawiatura Smart TV mini i8+. Bezprzewodowa Obsługa Android Box, laptopów, PC, PS, Xbox i innych urządzeń. Posiada wbudowany touchpad z funkcją multitouch.

Zwróć uwagę na szczegóły! Na naszych aukcjach kupujesz nowy, ulepszony model I8+. W klawiaturze wprowadzono poprawki dla stabilniejszego działania i jeszcze wygodniejszego używania. Bardziej dokładny Touchpad z obsługą gestów ( dwoma i trzema palcami) oraz funkcją przewijania zapewnia łatwiejsze sterowanie myszką. Pojemna bateria – dłuższy czas pracy.

klawiatura smart tv

klawiatura smart tv

Multimedialna mini klawiatura smart tv I8 to elegancka, wielofunkcyjna, QWERTY z wbudowanym panelem dotykowym obsługującym gesty oraz możliwością regulacji DPI. Klawiatura wyposażona jest w bezprzewodowy odbiornik USB, który możemy schować z tyłu pod klapką co chroni przed zgubieniem gdy nie jest używany.  

klawiatura mini i8+

Bardzo łatwa instalacja ! Wystarczy umieścić odbiornik USB znajdujący się w zestawie w porcie USB urządzenia, którym chcemy sterować ! Nie są wymagane żadne sterowniki !!!

bateria klawiatura smart tv

Wydajny akumulatorek 1020mAh w zestawie do klawiatury! Jego ładowanie odbywa się poprzez kabel Micro USB dołączony do zestawu, dzięki czemu nie musisz martwić się ciągłym kupowaniem baterii. Uwaga ! Akumulatorek jest wymienny (model BL-5c)

bateria klawiatura smart tv

Nowy model klawiatury smart tv mini I8+ poza standardowymi przyciskami posiada klawisze dodatkowe, które zapewniają swobodne poruszanie się po internecie i sterowanie multimediami znacznie zwiększając wygodę użytkowania. Dzięki tym klawiszom, może w prosty sposób wyciszyć dźwięk (+/-), otworzyć nową stronę w przeglądarce, czy też przejść bezpośrednio do wyszukiwarki internetowe

bateria klawiatura smart tv

Klawiatura mini i8 sprawdza się podczas pisania wiadomości e-mail, sterowania Android TV Boxem, Smart TV, konsolą czy tabletem ale także do obsługi komputera np. podczas prezentacji multimedialnych, konferencji, czy wieczornego oglądania filmów. Urządzenie jest kompatybilne z komputerami PC, Mac, Raspberry Pi, tabletami, HTPC, Smart TV i Android TV BOX. Obsługuje także konsole Xbox, Sony PlayStation i inne urządzenia.


Klawiatura smart tv i8 jest w kolorze czarnym lub białym (kolor do wybrania w górnej części strony), charakteryzuje się solidnym wykonaniem, a dzięki specjalnemu ergonomicznemu kształtowi bardzo dobrze leży w dłoni. Zapakowana w oryginalne pudełko dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent. Posiada gwarancję 24m. Zdjęcia przedstawiają autentyczny przedmiot.

Transmisja2.4 GHz
Dystansdo 15m
Interfejs
USB
Sensory
Touchpad z funkcją multi dotyku i regulacją DPI
Ładowanie baterii
Kabel Micro USB
Wymiary
146.8 x 97.5 x19 mm
Waga110 g
Pobór prądu
50mA - działanie, 1mA uśpienie
Wspiera
Android TV Box, tablety, Play Station, XBox, Android z USB, Smart TV, Projektory, Win XP,7,8,8.1,10, Linux
Gwarancja24 miesiące
Zestaw zawiera:
Klawiatura bezprzewodowa i8+ mini
Odbiornik USB
Kabel USB
Akumulatorek li-ion Bl-5c 1020 mAh , 3.7V
Oryginalne pudełko
Instrukcje w języku polskim
Długość146.8 mm
Szerokość97.5 mm
Wysokość19 mm
Waga110 g
TransmisjaBezprzewodowa
Pobór prądu50mA - działanie, 1mA uśpienie
WsparcieAndroid TV Box, tablety, Play Station, XBox, Android z USB, Smart TV, Projektory, WIn XP,7,8,8.1,10, Linux
PodświetlenieNie
Gwarancja24 m