CZYTNIK EBOOK 7'' DOTYK WiFi + 633 E-BOOKÓW !
11 osób kupiło 11 osób kupiło
Przepraszamy, ale ten produkt w obecnej chwili jest niedostępny.
Wysyłka
1 - 1 dni 13,90 zł
Program Ochrony Kupujących
Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje Program Ochrony Kupujących
Opis

 

     

Fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany, z pełną 24 miesięczną gwarancją producenta Tablet z funkcją czytnika e-book Wi-Fi, 7 cali, pdf, ePub, Adobe DRM, możliwość czytania w nocy pakiet 633 książek e-book Czytanie książek elektronicznych jeszcze nigdy nie było takie proste. W pakiecie z urządzeniem znajduje się zestaw 633 Polskich książek zupełnie za darmo. Dodatkowo urządzenie posiada "wbudowany" dostęp do księgarni Internetowej, która oferuje ponad 622 tysięcy publikacji dostępnych w 22 językach (w tym 30 tysięcy po polsku), przy czym 30 tysięcy książek jest bezpłatnych. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość wgrywania książek we wszystkich popularnych formatach. Najważniejsze cechy:

 • Wielkość ekranu 7 cali
 • Pojemna bateria
 • Pakiet 633 ebooków w zestawie
 • Dostęp do księgarni Internetowej
 • Komunikacja bezprzewodowa WiFi
 • Czujnik wykrywający zmiany położenia urządzenia
 • Czytnik kart pamięci
 • Możliwość czytania w nocy (tryb nocny)
 • Zmiana kartek za pomocą przesunięcia palcem po ekranie lub za pomocą przycisków podgłaszania (+/-)
 • Po ponownym otwarciu książki urządzenie automatycznie wyświetla ostatnio czytaną stronę
 • Książki można sortować i przeszukiwać, a także gromadzić w zbiory
 • Możliwość regulacji podświetlenia ekranu
 • Formaty: PDF, EPUB, FB2, DOC, RTF, HTML oraz TXT
 • Obsługa technologii Adobe DRM
 • GWARANCJA - 24 miesiące

  Urządzenie z systemem Android, technologią Wi-Fi oraz kolorowym ekranem dotykowym. Posiada kamerę internetową, mikrofon, głośnik, slot microSD,  port microUSB i miniport audio 3.5 mm. Obsługuje pliki tekstowe, wideo, audio i graficzne.  Dodatkowo wyposażony w gry i przeglądarkę internetową. Urządzenie znajdzie uznanie nie tylko wśród osób korzystających z e-booków ale nawet wśród osób korzystających na co dzień z audio booków - posiada możliwość odtwarzania książek w wersjach audio, tzw. audio book.

Dotykowa matryca Doskonała dla osób które nie zawsze mogą rozłożyć się wygodnie z myszką i klawiaturą. Przy odpowiednim wsparciu programowym praca z ekranem dotykowym staje się niezwykle efektywna i intuicyjna.     Karta Wi-Fi Wbudowany interfejs sieci WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią i innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z dowolnego miejsca w dowolnym czasie z bezprzewodowego dostępu do sieci.     Zmiana strony Strony można zmieniać na kilka sposobów, np. przesuwając palcem z lewej do prawej strony (tak, jak w prawdziwej książce). Taki sam efekt powoduje dotknięcie prawej krawędzi ekranu lub naciśnięcie klawiszy podgłaszania (+/-)     Przeczytasz każdą książkę Urządzenie obsługuje książki zapisane w następujących formatach: EPUB (również pliki zabezpieczone za pomocą technologii Adobe DRM), PDF (w tym, pliki zabezpieczone przy pomocy technologii Adobe DRM), FB2, DOC, RTF, HTML oraz TXT.     7 calowy ekran Pojemnościowy ekran z 5-punktowym systemem Multi-Touch i rozdzielczością 1024 x 600 pikseli     Wbudowana kamera Wbudowane kamera pozwoli Ci zrobić zdjęcia a także umożliwii prowadzenie wideorozmów     Przeglądarka stron Internetowych Wbudowana przeglądarka stron Internetowych umożliwia serfowanie po Internecie tak jak na zwykłym komputerze

Urządzenie umożliwia odkrywanie czytania na nowo – dotykaj stron, zwiększaj i pomniajszaj obraz na przenośnym 7-calowym wielodotykowym ekranie, który zmieści się nawet w damskiej torebce. Pobieraj e-booki bezpośrednio na urządzenie kilkoma kliknięciami dzięki szybkiej sieci Wi-Fi. Co więcej, urządzenie zapewnia dostęp do ponad 620 000 książek w 24 językach, a 30 000 spośród nich jest całkowicie darmowych. Dzięki zainstalowanemu systemowi operacyjnemu Android możesz cieszyć się muzyką, filmami, grami, korzystać z portali społecznościowych, wysyłać e-maile oraz przeglądać sieć – wiele z tych aplikacji już jest zainstalowanych, tak aby można było korzystać z urządzenia tuż po uruchomieniu. Dodatkowo możesz pobrać ponad 700 000 aplikacji ze sklepu Google Play – wszystko dla Ciebie.

 

   


Płatność i dostawa
Płatności
Blik
Visa, MasterCard
Blik
Płatność przy odbiorze
Przygotowanie i wysyłka
24 h
Dostawa
Koszt Sposób dostawy Sposób płatności Czas dostawy
13,90 zł Kurier z góry 1 - 1 dni
16,90 zł Kurier przy odbiorze 1 - 1 dni
14,90 zł Paczkomat z góry 1 - 1 dni
 • Kurier
 • z góry
 • 1 - 1 dni
 • 13,90 zł
 • Kurier
 • przy odbiorze
 • 1 - 1 dni
 • 16,90 zł
 • Paczkomat
 • z góry
 • 1 - 1 dni
 • 14,90 zł
 • Reklamacje

  A. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad. Za ewentualne wady odpowiadamy na zasadach określonych w przepisach Kodeksu cywilnego (w szczególności w art. 556 oraz art. 556(1)–556(3) KC.). B. Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić: - pisząc na adres email: allegro@digital-it.pl lub; - korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w treści Oferty, bądź; - w formie pisemnej kierując reklamację na adres: Digital-it Artur Czerwiak, ul. Iłżecka 28a, 26-500 Szydłowiec C. Poprawnie składana przez Ciebie reklamacja, powinna zawierać co najmniej: - Twoje imię i nazwisko oraz adres, - numer oferty na Allegro i datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem Twojego żądania, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji możemy zwrócić się do Ciebie o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Ciebie adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Zadbaj o bezpieczne zapakowanie produktu, tak aby dotarł do nas nieuszkodzony. D. GWARANCJA Jeśli sprzedawany przez nas produkt objęty jest gwarancją producenta lub importera, jej zakres potwierdza dokument gwarancyjny. W przypadku produktów objętych gwarancją, w opisie naszej Oferty umieszczamy informacje o treści i sposobie gwarancji, którą objęty jest sprzedawany produkt. Jeżeli chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień dotyczących reklamacji produktu z tytułu gwarancji, możesz zgłosić reklamację powołując się na nią w treści zgłoszenia reklamacyjnego lub skontaktować się bezpośrednio z gwarantem (co w określonych sytuacjach może przyspieszyć proces reklamacji).
 • Odstąpienie od umowy

  Adres do zwrotów: DIGITAL-IT iłżecka 28A 26-500 Szydłowiec 14 dniowy termin zwrotu towaru bez podania przyczyny Gwarantujemy Państwu będącym Konsumentami na podstawie art. 27 Prawa Konsumenckiego prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny - z wyjątkiem produktów o których mowa w art. 38 Prawa Konsumenckiego Pełna treść regulaminu znajduje się na stronie: http://digi-store.pl/regulamin.pdf
 • Zwroty

  Adres do zwrotów: DIGITAL-IT iłżecka 28A 26-500 Szydłowiec 14 dniowy termin zwrotu towaru bez podania przyczyny Gwarantujemy Państwu będącym Konsumentami na podstawie art. 27 Prawa Konsumenckiego prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny - z wyjątkiem produktów o których mowa w art. 38 Prawa Konsumenckiego Pełna treść regulaminu znajduje się na stronie: http://digi-store.pl/regulamin.pdf
 • Gwarancja

  Oferowane towary są fabrycznie nowe - pochodzą bezpośrednio od producenta. Dzięki temu nie będziesz mieć żadnych problemów z realizacją zwrotu lub gwarancji. Sprzedawane przez nas produkt objęte są pełną, 24-miesięczną gwarancją, realizowaną przez producenta urządzenia.
Strona sprzedawcy ≫
DIGI_STORE
Digital-it Artur Czerwiak
Iłżecka 28a
26-500 Szydłowiec
NIP: 7991937360
REGON: 147300840
Formularz kontaktowy ≫
E-mail sprzedawcy
arena@digital-it.pl
Telefon sprzedawcy
888 484 138
Powered by
Beyond
New Connect
Firstdata
SGB
Mastercard
Santander