Chusty i apaszki

Cena


Kolor

więcej

Rodzaj dodatku

więcej

Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Chusty i apaszki

W sklepach internetowych znaleźć można niezwykle bogaty asortyment chustek i apaszek. To bardzo praktyczne akcesoria, które stanowić będą doskonałe uzupełnienie każdej stylizacji – czy to codziennej, czy eleganckiej, czy plażowej. Tego typu dodatki znaleźć powinny się w szafie każdej kobiety. 

Chusty

Kompletując stylizację na plażę, poza strojem kąpielowym, kapeluszem oraz japonkami, nie możemy zapomnieć o stosownie dopasowanej chuście. Nie tylko uzupełni ona nasz strój, lecz pomoże również zatuszować mankamenty figury takie, jak chociażby szerokie biodra. Chustę na plażę możemy przewiązać w pasie, zawiązać na szyi lub stworzyć z niej efektowny top. Tego typu dodatek jest dostępny w rozmaitych wersjach kolorystycznych i wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Apaszki

Apaszka stanowi doskonałe uzupełnienie eleganckiej stylizacji – czy to do pracy, czy na randkę. Doskonale prezentować będzie się na przykład zestawiona z marynarką, topem, spodniami w kant oraz szpilkami. Najbardziej klasyczne i ponadczasowe są apaszki jedwabne w groszki, kratkę Burberry czy motywy roślinne. Najczęściej przewiązuje się nimi szyję, lecz posłużyć mogą one nam także w roli oryginalnej opaski do włosów.

Chusty na głowę

Chusty na głowę stanowią świetną alternatywę dla kapelusza czy czapki z daszkiem. Najlepiej sprawdzą się one w sezonie letnim, skutecznie chroniąc nasze włosy przed szkodliwym działaniem słońca. Damskie chusty na głowę nosić możemy zarówno na co dzień, jak i na plażę.

 

Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard