BONIARKA WYCINARKA DO STEROPIANU BONIE BONIOWANIE (walizka)
9 osób kupiło 9 osób kupiło
Przepraszamy, ale ten produkt w obecnej chwili jest niedostępny.
Wysyłka
Dostawa: Paczkomaty wszystkie metody dostawy ≫
24 - 72 h 9,00 zł
Program Ochrony Kupujących
Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje Program Ochrony Kupujących
Opis

WYCINARKA DO STEROPIANU BONIARKA PJ1 (opakowanie - walizka) 518zł

 

 Napięcie znamionowe - 230 V 50 HZ Moc znamionowa - 400/ 200 W(możliwość zmniejszenia mocy o połowę) Przyrząd klasy - I Masa - wycinarka z jedną elektrodą - 1,1 kg komplet z opakowaniem - 3,5 kg

 

 

 

 

Ładna elewacja

Coraz więcej osób w śród życzeń do wykonawców wybiera bonie i tym samym przysparza im nie lada problemu. Bo skąd wziąć takie urządzenie?

Właśnie nasz krajowy producent postanowił sprostać temu problemowi produkując wycinarkę do boni - czyli tak zwaną boniarkę.

Wycinarka “Bonie- PJ1” jest elektrycznym, przenośnym przyrządem grzejnym przeznaczonym do wykonywania bruzd w płytach styropianu w celu uzyskania efektu boniowania podczas ocieplania budynków. Wymienne elektrody i regulowane sanki głębokości wycinania, pozwalają na uzyskanie bruzd o różnych wymiarach i kształtach

ZALETY URZĄDZENIA

 • Duża sprawność.
 • Po wcześniejszym wytrasowaniu linii można wykonać kilka metrów bieżących bruzdy w ciągu minuty.
 • Dobrze przemyślana, ergonomicznie ukształtowana konstrukcja.
 • Dwustopniowy przełącznik mocy- bardzo przydatny podczas rozgrzewu wycinarki i pracach w niskich temperaturach.
 • Estetyczne wykończenie.
 • Możliwość doboru różnych elektrod.
 • Mała masa w porównaniu z wyrzynarkami mechanicznymi, lub transformatorowymi.

Sposób użycia:Linie boniowania na budynku (kolejno na każdej ścianie) trasujemy po przyklejeniu styropianu. Do tego celu używamy podstawowych narzędzi murarskich jak pion, murarski sznurek traserski, poziomica, liniał lub łata itp.PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO WYCINANIA NALEŻY:

 • Sprawdzić czy gniazdo wtykowe z którego zasilamy wycinarkę, posiada kołek ochronny, Zaleca się sprawdzenie ciągłości obwodu ochronnego np.. przy pomocy omomierza lub kontrolki (oprawka z żarówką), przez osobę uprawnioną.
 • Sprawdzić stan przewodu przyłączeniowego i przedłużacza (czy nie są uszkodzone elementy złączne jak również izolacja przewodów).
 • Złożyć podstawkę zgrzewarki. Sposób złożenia pokazano na rysunku 3.
 • Przykręcić wybraną elektrodę (patrz rysunek powyżej).
 • Suwak przełącznika mocy na uchwycie w celu szybkiego rozgrzania wycinarki ustawiamy tak, aby była widoczna litera “P” (pełna moc).
 • Umieścić wycinarkę na podstawce w pozycji pokazanej na rysunku “1”.
 • Włączyć do sieci na kilka minut przed rozpoczęciem wycinania. Czas rozgrzewu do temperatury ustalonej to ok.. 5 do 10 minut w zależności od temperatury zewnętrznej.
 • Po wytrasowaniu linii przystępujemy do wycinania bruzd. Niezbędny jest liniał (długa prosta łata) lub poziomica. Liniał przykładamy równolegle obok wytrasowanego śladu a wycinarkę tak, aby jej sanki przylegały na całej długości do liniału. Pociągając wycinarkę po listwie z lewej do prawej strony lub z góry na dół otrzymamy bruzdę- bonie. Głębokość bruzdy regulujemy ceownikiem suwaka (górna cześć sanek).
 • Przesuwając (po poluzowaniu wkrętów) ceownik w górę, zwiększamy a w dół zmniejszamy głębokość bruzdy.
 • W przypadku zbyt intensywnego topienia styropianu, możemy moc urządzenia grzejnego zmniejszyć o połowę, ustawiając suwak przełącznika mocy tak, aby widoczny był napis 1/2 P.
 • Podczas przerw w pracy wycinarkę umieszczamy na podstawce lub zawieszamy za wieszak na wcześniej przygotowany i przymocowany do rusztowania haczyk.

 

 

 

W Komplecie: końcówki 20mm, 30mm, 40mm, 50mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Płatność i dostawa
Płatności
Firstdata
Visa, MasterCard
Blik
Płatność przy odbiorze
Przygotowanie i wysyłka
24 h
Dostawa
Koszt Sposób dostawy Sposób płatności Czas dostawy
9,00 zł Paczkomaty z góry 24 - 72 h
10,00 zł Kurier GLS z góry 24 - 48 h
15,00 zł Kurier GLS przy odbiorze 24 - 48 h
 • Paczkomaty
 • z góry
 • 24 - 72 h
 • 9,00 zł
 • Kurier GLS
 • z góry
 • 24 - 48 h
 • 10,00 zł
 • Kurier GLS
 • przy odbiorze
 • 24 - 48 h
 • 15,00 zł
 • Reklamacje

  GWARANCJA Naszym obowiązkiem prawnym jest dostarczenie zamówionego towaru bez wad. Jeżeli jednak otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub uszkodzi się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego, o ile gwarancja została udzielona np. przez producenta, importera lub sprzedawcę, warunki gwarancji zostały wyszczególnione w dokumencie gwarancyjnym, który otrzymałeś wraz z towarem, a wada, która wystąpiła, objęta jest gwarancją i nie upłynął jeszcze jej okres. REKLAMACJA Niezależnie od powyższego, jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, a towar nabyłeś jako konsument, masz prawo złożyć reklamację. Większość sprzedawanych przez nas produktów posiada gwarancję producenta oraz jest realizowana na zasadach door to door co oznacza że serwis pokrywa koszty transportu w obie strony a przesyłka jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej. Procedura reklamacyjna w firmie Einhell - zgłoszenia należy dokonać przez stronę producenta EINHELL Procedura reklamacyjna w firmie Graphite - wyślij e-mail na adres: serwis@graphite.pl w treści napisz - proszę o debranie uszkodzonego (wpisz nazwę urządzenia oraz numer katalogowy) z adresu (wpisz swoje imię, nazwisko, adres, numer telefonu) - sprzęt kupiony w firmie Kenez Zaniewicz Daniel
 • Odstąpienie od umowy

  Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku „O prawach konsumenta” masz prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli w powyższym terminie złożysz pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Pisząc oświadczenie, możesz skorzystać ze wzoru dostępnego tutaj. Do zachowania terminu odstąpienia wystarcza wysłanie oświadczenia o odstąpieniu w formie papierowej lub za pomocą poczty elektronicznej. Zwracany produkt powinieneś odesłać bez zbędnej zwłoki, w terminie nie dłuższym niż 14 dni, na adres naszego przedsiębiorstwa dostępny w zakładce „Dane firmy i kontakt”. Koszt przesyłki zwrotnej ponosisz we własnym zakresie. Orientacyjny koszt zwrotu możesz ustalić na podstawie naszej zakładki „Czas i koszty dostawy”, pamiętaj jednak, że sklep może mieć zniżki u przewoźników, w związku z czym indywidualny koszt zwrotu może być wyższy od kosztu wysyłki do Ciebie. Pamiętaj, że prawo do odstąpienia od umowy nie daje możliwości bezpłatnego używania produktu. Zgodnie z przepisami, jeśli zwracany produkt był użyty w większym zakresie niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, sprzedający ma prawo do obciążenia kupującego kosztami umniejszenia jej wartości. W przypadku odstąpienia od umowy otrzymujesz zwrot wpłaconej tytułem zakupu kwoty - ceny produktów, kosztów wysyłki i innych kosztów z wyjątkiem wspomnianych wyżej kosztów zwrotu. Pieniądze zostaną odesłane tym samym sposobem, którym dokonałeś zapłaty, chyba że wyrazisz zgodę na inną formę. Nastąpi to niezwłocznie po otrzymaniu przez nas zwróconego zakupu. Zgodnie z prawem prawo do zwrotu nie przysługuje m.in. gdy przedmiotem sprzedaży jest: rzecz nieprefabrykowana, stworzona na indywidualne zamówienie konsumenta, rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia, rzecz dostarczona w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami, nagrania dźwiękowe lub wizualne dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, dzienniki, periodyki lub czasopisma, z wyjątkiem umowy o prenumeratę, treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta. POZASĄDOWA DROGA ROZSTRZYGNIĘCIA SPORU W przypadku zastrzeżeń do transakcji i sporu ze sprzedającym istnieje możliwość rozstrzygnięcia sporu na drodze pozasądowej. Właściwym organem do rozstrzygania sporu dla handlu są polubowne sądy konsumenckie przy wojewódzkich inspektoratach Inspekcji Handlowej. Skierowanie sprawy do tej instytucji wymaga zgody obu stron.
 • Zwroty

  Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku „O prawach konsumenta” masz prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli w powyższym terminie złożysz pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Pisząc oświadczenie. Do zachowania terminu odstąpienia wystarcza wysłanie oświadczenia o odstąpieniu w formie papierowej lub za pomocą poczty elektronicznej. Zwracany produkt powinieneś odesłać bez zbędnej zwłoki, w terminie nie dłuższym niż 14 dni, na adres naszego przedsiębiorstwa dostępny w zakładce „Dane firmy i kontakt”. Koszt przesyłki zwrotnej ponosisz we własnym zakresie. Do przesyłki musisz dołączyć oryginał paragonu oraz wypełniony i podpisany formularz zwrotu. Pamiętaj, że prawo do odstąpienia od umowy nie daje możliwości bezpłatnego używania produktu. Zgodnie z przepisami, jeśli zwracany produkt był użyty w większym zakresie niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, sprzedający ma prawo do obciążenia kupującego kosztami umniejszenia jej wartości.
 • Gwarancja

  Naszym obowiązkiem prawnym jest dostarczenie zamówionego towaru bez wad. Jeżeli jednak otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub uszkodzi się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego, o ile gwarancja została udzielona np. przez producenta, importera lub sprzedawcę, warunki gwarancji zostały wyszczególnione w dokumencie gwarancyjnym, który otrzymałeś wraz z towarem, a wada, która wystąpiła, objęta jest gwarancją i nie upłynął jeszcze jej okres.
Strona sprzedawcy ≫
ELEKTRONARZEDZIA
"Kenez" Zaniewicz Daniel
Międzyrzecka 47
21-400 Łuków
NIP: 8251886910
REGON: 060427045
Formularz kontaktowy ≫
E-mail sprzedawcy
firmakenez@wp.pl
Telefon sprzedawcy
602614654
Powered by
Beyond
New Connect
Firstdata
SGB
Mastercard
Santander