Za ile prezent na komunię? Zobacz 5 naszych propozycji!

Prezent na komunię do 100 zł

Jeżeli poszukujesz ciekawego prezentu na komunię do 100 zł, bardzo dobrym pomysłem może okazać się odtwarzacz MP4. Dysponując tak niewielką kwotą jesteś w stanie kupić naprawdę dobry w swojej klasie model. Tego typu urządzenia są w stanie dostarczyć mnóstwo dobrej zabawy dzieciom, gdyż oprócz słuchania muzyki umożliwiają również odsłuchiwanie audiobooków, oglądanie zdjęć czy nawet wyświetlanie plików video. Niektóre modele odtwarzaczy MP4 posiadają również dodatkową funkcję dyktafonu, dzięki której można prowadzić własny audio-pamiętnik. Jeżeli chcesz kupić odtwarzacz MP4 jako prezent na komunię do 100 zł, zwróć przede wszystkim uwagę na pojemność pamięci, dodatkowe funkcje urządzenia, a także rodzaje odtwarzanych plików.

Prezent na komunię do 200 zł

Dron to urządzenie, które cieszy się ostatnio olbrzymią popularnością, zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Dlatego też sprawdzi się doskonale jako oryginalny prezent na komunię do 200 zł, zwłaszcza dla chłopca. Mając do dyspozycji taką kwotę, musimy oczywiście liczyć się z tym, że możemy zakupić jedynie prostsze modele. Na te najbardziej zaawansowane musielibyśmy bowiem przeznaczyć nawet kilka tysięcy złotych. Do najbardziej popularnych producentów dronów należy zaliczyć DJI, Lowepro czy ACME. Jeżeli natomiast zależy nam na mniej zaawansowanym sprzęcie, który ma posłużyć jako prezent na komunię do 200 zł, warto rozejrzeć się za promocjami w sklepach internetowych.

Prezent na komunię do 300 zł

Jeżeli chcesz kupić prezent na komunię do 300 zł, zastanów się nad popularnym ostatnio sprzętem sportowym, zwłaszcza jeśli obdarowywane przez Ciebie dziecko lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Warto postawić między innymi na deskorolki, hulajnogi czy łyżworolki. Dysponując kwotą 300 zł, możesz liczyć na naprawdę dobrej jakości sprzęt, dostosowany do potrzeb dziecka.

Prezent na komunię do 700 zł

Tablet to idealny pomysł na prezent na komunię do 700 zł. Do 700 zł możesz kupić sprzęt, który bez problemu odtworzy większość dostępnych aplikacji stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach. Urządzenie to okaże się nie tylko doskonałą zabawką, ale także sprzętem pozwalającym na zdobywanie niezwykle ciekawych informacji oraz poznawanie możliwości Internetu.

Prezent na komunię do 1000 zł

Monocykl, nazywany również hulajnogą elektryczną, to bardzo dobry pomysł na prezent na komunię do 1000 zł. Na monocyklu jeździ się na stojąco, opierając stopy na dwóch platformach, które położone są po obydwu stronach koła. Równowagę należy zatem utrzymać balansując własnym ciałem. Hulajnogi elektryczne cieszą się obecnie olbrzymią popularnością, zwłaszcza wśród dzieci. W związku z tym, że stanowią obecnie nowość na rynku, ich ceny mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Najprostsze modele można jednak kupić już za 1000 zł. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup takiego urządzenia, warto najpierw zadać sobie pytanie, czy dziecko jest już na tyle dojrzałe, by poruszać się samodzielnie pojazdem, które rozwija dość dużą prędkość. Do 1000 zł można też kupić dobrej jakości, wytrzymały rower górski.

Prezenty na komunię, w zależności od budżetu, jaki mamy zamiar na nie przeznaczyć, mogą przybierać różne formy. Największą popularnością cieszą się obecnie te, które niosą ze sobą wiele frajdy i niezapomnianych przeżyć.

Zobacz również