Kategorie

Konto

Koszyk

Jak urządzić mały salon? Sprawdź rozwiązania na małą przestrzeń

Opublikowano: wrz 08,2022 12:32

arena-maly-salon1.jpg

Jak urządzić mały salon?

Jak nietrudno się domyślić, odpowiedź na pytanie, jak urządzić mały salon, wcale nie jest tak oczywista. Pomijając już fakt, że mały salon” dla każdego może znaczyć coś innego, pomieszczenia te pełnią różne funkcje. Salon to oczywiście przede wszystkim pokój dzienny, w którym odpoczywamy i relaksujemy się po pracy. I tu już pojawia się pierwsze pytanie – ilu domowników w naszym małym salonie może przebywać w tym samym czasie? Inaczej przecież urządza się salon dla dwóch, a inaczej dla czterech osób. Ponadto należy wziąć pod uwagę też to, jak często odwiedzają nas goście i to, czy przypadkiem nasz mały salon nie będzie, przynajmniej od czasu do czasu, pełnić też funkcji sypialnej. To oczywiście nie wszystko. Mały salon może też przecież być miejscem pracy… czy też jednocześnie kuchnią i jadalnią, gdy mowa o pokojach z aneksem kuchennym.


Gdy już ustalimy, jakie funkcje będzie pełnił nasz pokój dzienny, możemy przejść do następnego etapu. A zatem jak urządzić mały salon? Pod uwagę należy wziąć nie tylko właściwie meble do salonu, które w tym przypadku nie mogą być zbyt duże (i oczywiście nie może być ich zbyt wiele), a jednocześnie powinny charakteryzować się wysoką funkcjonalnością. W małym salonie nie ma miejsca na nic zbędnego. Duże znaczenie ma też dobór odpowiednich barw – ścian, podłogi i mebli, a także dodatków – które będą w stanie nieco powiększyć optycznie mały salon. Szczególną wagę powinniśmy przywiązywać do dekoracji. W małym salonie nie może być ich zbyt dużo, ponieważ pokój będzie wydawał się zagracony i ciasny. Jednocześnie właściwe wybory w tym zakresie będą w stanie uczynić nasze gniazdo jeszcze bardziej przytulnym i funkcjonalnym.

Mały salon w bloku

Przejdźmy do pierwszego przypadku, którym jest bardzo mały salon w bloku mieszkalnym. Jak uczynić przebywanie w nim maksymalnie przyjemnym? Niezwykle ważne jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, której przecież i tak nie mamy do dyspozycji zbyt wiele. Dlatego też koniecznie powinniśmy pomyśleć o meblach, które pozwolą nam przechowywać mnóstwo niezbędnych rzeczy – takich jak rozkładana kanapa (na której będzie mógł przespać się gość), pufa, czy stolik z półeczką. Jeśli salon ma pełnić kilka funkcji, dobrze jest wydzielić poszczególne strefy, dzięki którym okiełznamy chaos. Rozkładany stół okaże się niezbędny wtedy, gdy mały salon w bloku pełni funkcję jadalni, niewielkie biurko w rogu natomiast – w sytuacji, gdy będziemy w nim pracować przy komputerze. Przy tym wszystkim powinniśmy pamiętać też, by stawiać na meble proste i lekkie, niezbyt wysokie, które nie będą nas przytłaczać. Niezwykle ważny jest także dobór odpowiedniej palety barw – stawiajmy na kolory jasne, biel, beż, jasny brąz czy różne odcienie szarości. Unikajmy barw ciemnych (chyba że z premedytacją chcemy zagrać kontrastami), które mogłyby sprawić, że nasz bardzo mały salon w bloku przeobrazi się w klitkę. Zastanawiając się, jak urządzić mały salon w bloku, powinniśmy kierować się wyznacznikami stylu minimalistycznego lub jednego z jego krewniaków (np. skandynawskiego czy nowoczesnego) – pamiętać o stonowanej kolorystyce, ograniczeniu liczby mebli i elementów dekoracyjnych. Plakat na ścianie lub kilka nowoczesnych grafik, gustowny dywanik, dobrze dobrane zasłony, odrobina roślinności oraz funkcjonalna lampa stojąca wystarczą. Chociaż zawsze warto wziąć pod uwagę także montaż lustra, które stwarza iluzję dodatkowych metrów kwadratowych. Trzymając się tych reguł, a więc stawiając na mały salon w bloku w bezpretensjonalnym stylu minimalistycznym, zadbamy nie tylko o wrażenie (choćby ograniczonej) przestronności, ale też ułatwimy sobie życie, ułatwiając sprzątanie… i ograniczając koszty aranżacji wnętrza! Taki pokój będzie przecież o wiele tańszy do urządzenia niż salon w stylu glamour lub np. prowansalskim.

Industrialna Duża Komoda KORS mieszkanie Styl Loft Grafit Stelaż Metal
CZARNA KOMODA 6 SZUFLAD 120 CM OD PRODUCENTA!
-11%
359,00 zł
319,00 zł
 • 17 osób kupiło
Komoda LUXI 195 cm dąb artisan / czarny mat
-10%
1 549,00 zł
1 399,00 zł
 • 1 osoba kupiła
Komoda MIA 80 cm z przewijakiem dąb sonoma
-8%
599,00 zł
549,00 zł
 • 7 osób kupiło
Komoda Pafos 150 cm frezowany front czarny mat
-8%
1 199,00 zł
1 099,00 zł
 • 1 osoba kupiła
BIAŁA 140 KOMODA 8 SZUFLAD FRONTY WYSOKI POŁYSK
-6%
529,00 zł
499,00 zł
 • 184 osoby kupiły
BIAŁA KOMODA 120cm 3SZUFLADY 2 DRZWI FRONT POŁYSK
-5%
419,00 zł
399,00 zł
 • 125 osób kupiło
BIAŁA KOMODA 120cm 3SZUFLADY 2 DRZWI FRONT POŁYSK
-5%
419,00 zł
399,00 zł
 • 84 osoby kupiły
BIAŁA KOMODA 120CM 6 SZUFLAD FRONTY POŁYSK
-5%
409,00 zł
389,00 zł
 • 15 osób kupiło
BIAŁA KOMODA 8 SZUFLAD 120CM FRONTY WYSOKI POŁYSK
-4%
509,00 zł
489,00 zł
 • 45 osób kupiło
KOMODA K 120 cm 6 SZUFLAD BIAŁA
350,55 zł
 • 498 osób kupiło
KOMODA K 60 cm 3 SZUFLADY BIAŁA
189,42 zł
 • 448 osób kupiło
KOMODA K 45 110 cm WENGE
340,71 zł
 • 165 osób kupiło
KOMODA K 60 cm 5 SZUFLAD BIAŁA
303,81 zł
 • 163 osoby kupiły
KOMODA K 140 cm 6 SZUFLAD BIAŁA
377,61 zł
 • 143 osoby kupiły
KOMODA K 140 cm 8 SZUFLAD BIAŁA
461,25 zł
 • 106 osób kupiło
KOMODA K 45 110 cm OLCHA
340,71 zł
 • 95 osób kupiło
KOMODA K 45 110 cm BIAŁA
340,71 zł
 • 94 osoby kupiły
KOMODA K 60 cm 3 SZUFLADY DĄB SONOMA
189,42 zł
 • 86 osób kupiło
KOMODA K 120 cm 8 SZUFLAD DĄB SONOMA
442,80 zł
 • 62 osoby kupiły
KOMODA K 140 cm 2 DRZWI 4 SZUFLADY SONOMA
KOMODA K 160 cm 6 SZUFLAD BIAŁA
553,50 zł
 • 35 osób kupiło
KOMODA K 140 cm 3 DRZWI 3 SZUFLADY OLCHA
KOMODA K 120 cm 6 SZUFLAD OLCHA
350,55 zł
 • 25 osób kupiło
KOMODA K 120 cm 6 SZUFLAD SONOMA / BIAŁA
KOMODA K 60 cm 3 SZUFLADY OLCHA
189,42 zł
 • 20 osób kupiło
Komoda RUBI 180cm duzy wybor duza i pojemna
Komoda NUKA C 155 cm dąb artisan czarna stojąca
KOMODA K 160 cm 10 SZUFLAD OLCHA
729,39 zł
 • 3 osoby kupiły
KOMODA K 60 cm 5 SZUFLAD SONOMA / BIAŁA
KOMODA K 160 cm 2 DRZWI 4 SZUFLADY BIAŁA WYSOKI POŁYSK
Komoda K 160 cm 2 drzwi 4 szuflady - dąb artisan
KOMODA K 140 cm 8 SZUFLAD BIAŁA / SONOMA
;

Jak urządzić mały salon z aneksem kuchennym?

Pytanie, jak urządzić mały salon z aneksem kuchennym, z pewnością spędzało sen z powiek wielu osobom kupującym lub wynajmującym kawalerki czy niewielkie mieszkania, zwłaszcza w nowym budownictwie. Z salonów z aneksami kuchennymi słyną przecież tzw. mieszkania deweloperskie. Jak zatem najlepiej wykorzystać daną nam przestrzeń w takim przypadku?

 

W pierwszej kolejności należy zrozumieć, że zastanawiając się, jak urządzić mały salon z kuchnią (bo w ten sposób powinniśmy określać pokój z aneksem), trzeba pamiętać o tym, iż siłą rzeczy nasz pokój staje się multifunkcyjny. Będziemy w nim nie tylko odpoczywać, ale też przyrządzać i spożywać posiłki. Dlatego właśnie warto wyraźnie oddzielić od siebie strefy – rekreacyjną oraz kuchenną. Pomocne w tym przypadku może okazać się umieszczenie na umownej granicy stołu czy barku. Popularnym rozwiązaniem okazuje się też zabudowa w kształcie litery L”. W wizualizacjach coraz częściej też spotykamy się z małymi salonami z aneksem kuchennym z wyspami lub półwyspami kuchennymi. 

 

Jeśli zatem zastanawiamy się, jak urządzić mały salon z aneksem kuchennym, powinniśmy pamiętać o tym, że przyda nam się sporo miejsca do przechowywania wszystkich niezbędnych w kuchni produktów i akcesoriów. Dlatego też obok lodówki powinna znaleźć się w nim niejedna półka czy szafka wisząca. Tego typu meble, jak i całe ich zestawy, znajdują się w katalogu Areny.pl. 

Mimo że pisaliśmy, jak ważne może okazać się wyraźne wydzielenie stref w salonie z aneksem kuchennym, powinniśmy pamiętać o zachowaniu spójnego stylu aranżacji. Część kuchenna powinna zatem współgrać zarówno pod względem kolorystyki, jak i charakteru mebli z rozwiązaniami stosowanymi w części wypoczynkowej. Jeśli zatem rekreacyjna część salonu hołduje np. stylowi skandynawskiemu, musimy wpuścić go także do części kuchennej. W niewielkim salonie z aneksem lepiej nie eksperymentować przesadnie z kolorystyką. Optymalne będą barwy jasne, które wizualnie powiększają dostępną przestrzeń – mamy na myśli oczywiście biel, beż, jasny brąz czy szarość. Musimy pamiętać także o odpowiednim wykończeniu podłogi – mogą być to np. panele, kafelki lub podłoga winylowa. W katalogu Areny.pl znajdziemy m.in. płytki winylowe do złudzenia imitujące drewno, marmur czy granit. Z ich wykorzystaniem można też zagrać kontrastami i rozgraniczyć strefy, decydując się np. na płytki imitujące drewno w części rekreacyjnej i marmur w części z aneksem.

Czy jednak tak wyraźne rozdzielenie części wypoczynkowej i kuchennej to jedyne rozwiązanie? Otóż nie. Coraz większą popularnością cieszy się integracja obu tych stref. Efekt ten osiągniemy np., rezygnując z wysoko zawieszanych w pobliżu aneksu szafek, świadczących o użytkowej funkcji tej części pomieszczenia, czy też dbając o równomierne oświetlenie. A zatem także o możliwości integracji stref powinni pomyśleć wszyscy ci, którzy zastanawiają się, jak urządzić mały salon z aneksem kuchennym.

Mały salon w bloku ze stołem

Bardzo możliwe, że w naszym mieszkaniu to właśnie pokój dzienny będzie miejscem, w którym wraz z naszymi bliskimi będziemy spożywać posiłki. W takim przypadku stół okaże się sercem życia rodzinnego, a jego wyborowi powinniśmy poświęcić sporo uwagi. Jak zatem urządzić mały salon w bloku ze stołem?

 

W pierwszej kolejności musimy skupić się na tym właśnie meblu. Skoro dysponujemy bardzo ograniczoną przestrzenią, powinniśmy pomyśleć o stole rozkładanym. Co więcej, ważny też jest jego kształt – mały salon w bloku ze stołem prostokątnym to lepszy pomysł niż salon ze stołem okrągłym, ponieważ ten pierwszy będziemy mogli w razie potrzeby przesunąć do ściany, zyskując nieco więcej miejsca. Powinniśmy też chyba założyć, że mały salon w bloku ze stołem może też, przynajmniej czasami, pełnić funkcję miejsca pracy czy nauki. Dlatego też warto zadbać o to, by tak intensywnie eksploatowany przez domowników mebel wyróżniał się znaczną wytrzymałością. Pod uwagę trzeba też oczywiście wziąć aspekty wizualne, ponieważ stół stanowi centralny punkt pomieszczenia. Kolorystyka i styl muszą być spójne ze stylem salonu. Jednym z najkorzystniejszych rozwiązań w przypadku urządzania małego salonu ze stołem jest postawienie na jasne barwy – nie tylko stołu, ale też krzeseł, kanap, puf czy narożnika, jeśli akurat postanowiliśmy urządzić mały salon z narożnikiem i stołem. Warto rozważyć wyposażenie wnętrza właśnie w ten przydatny mebel wtedy, gdy zależy nam na wyjątkowo efektywnym zagospodarowaniu dostępnej przestrzeni. Narożnik bowiem może być w stanie zapewnić miejsce do siedzenia nawet czterem osobom, a po rozłożeniu służyć za wygodne miejsce do snu! A wracając do kolorystyki – mamy prawo też przełamać dominującą biel nieco ciemniejszą barwą, np. ciepłym brązem.

Sofa HIT Promocja Wersalka Rozkładane HIT ŁÓŻKO Wypoczynek PROMOCJA
SOFA WERSALKA KANAPA JAŚ 02 z funkcją spania
-36%
1 100,00 zł
700,00 zł
 • 2 osoby kupiły
Kanapa sofa rozkładana ASTORIA !!
-29%
1 999,00 zł
1 419,00 zł
 • 17 osób kupiło
Kanapa, sofa, wersalka rozkładana Pastella !
-28%
1 999,00 zł
1 449,00 zł
 • 9 osób kupiło
Kanapa Sofa Wersalka rozkładana BLANKA + spanie
-22%
1 385,00 zł
1 075,00 zł
 • 66 osób kupiło
Kanapa sofa wersalka rozkładana LINEA kolory !
-21%
1 229,00 zł
965,00 zł
 • 24 osoby kupiły
MINI I sofa fotel rozkładany z pojemnikiem seledyn
-21%
1 200,00 zł
949,00 zł
 • 9 osób kupiło
Wersalka Kanapa Sofa rozkładana DIVO + spanie
-20%
1 299,00 zł
1 039,00 zł
 • 27 osób kupiło
Kanapa Sofa Wersalka rozkładana KAROLINA z funkcją spania !
-16%
1 465,00 zł
1 229,00 zł
 • 22 osoby kupiły
Kanapa Sofa Wersalka Amerykanka rozkładana TOP 2
-15%
999,00 zł
845,00 zł
 • 120 osób kupiło
Wersalka Kanapa Sofa rozkładana Funkcja Spania MAGDA
-14%
1 129,00 zł
969,00 zł
 • 141 osób kupiło
Kanapa Wersalka Sofa Rozkładana LIZBONA !
-12%
1 159,00 zł
1 025,00 zł
 • 141 osób kupiło
Kanapa Tapczan Wersalka rozkładana spanie DELUX
-12%
1 205,00 zł
1 065,00 zł
 • 25 osób kupiło
Welurowa Sofa Łóżko Oslo GLAMOUR
-12%
1 699,00 zł
1 499,00 zł
 • 24 osoby kupiły
NAROŻNIK NINA II kolor 08 z funkcją spania
Kanapa Wersalka Sofa rozkładana GLORIA
-10%
1 400,00 zł
1 255,00 zł
 • 52 osoby kupiły
Wersalka boki sofa kanapa tapczan rozkładana Peru
-10%
1 199,00 zł
1 079,00 zł
 • 6 osób kupiło
Kanapa Sofa Łóżko Sydney z półkami
-8%
1 199,00 zł
1 099,00 zł
 • 11 osób kupiło
Kanapa wersalka Sydney rozkładana - PRODUCENT
-8%
1 199,00 zł
1 099,00 zł
 • 11 osób kupiło
Modna Kanapa Styl Angielski Laura
-6%
1 799,00 zł
1 699,00 zł
 • 22 osoby kupiły
HIT Kanapa Sofa rozkładana Laura Angielska
-6%
1 799,00 zł
1 699,00 zł
 • 8 osób kupiło
Narożnik Kalifornia rogówka ruchome zagłówki dwa wzory do wyboru
Wersalka Sofa rozkładana salon styl skandynawski Fumba
-3%
1 109,00 zł
1 079,00 zł
 • 18 osób kupiło
Sofa 3os styl skandynawska NOWOŚĆ
-3%
1 200,00 zł
1 160,00 zł
 • 3 osoby kupiły
Sofa z materacem Soul - rozkładana z funkcją spania
Nowa Kanapa Sofa Oslo Skandynawska
1 399,00 zł
 • 79 osób kupiło
Szara wersalka AXEL, funkcja spania
819,00 zł
 • 65 osób kupiło
sofa sofka II 180cm rozkładana łóżko
1 099,00 zł
 • 49 osób kupiło
Czarna wersalka AXEL, funkcja spania
819,00 zł
 • 45 osób kupiło
Kanapa rozkładana OSLO sprężyny bonell, rozkładana
Sofa z funkcją spania Asti Bis 2os. CHESTERFIELD
Wersalka Wirginia PUFA GRATIS Sofa tapczan kanapa
Narożnik Texas rogówka bonel producent 3 opcje Pufa Gratis
Fotel rozkładany Smart I sofa,pojemnik, amerykanka
KANAPA SOFA Kera 2os. styl SKANDYNAWSKI wersalka
Sofa rozkladana KUBA 3os.amerykanka NAJWIEKSZA
Sofa Bella I amerykanka z funkcją spania
Narożnik Arizona typ skandynawski, rogówka, bonel
Wersalka z bokami VEGAS EASY CLEAN wodoodporna
Sofa - fotel rozkładany Ringo - różne kolory
Narożnik Porto MAX rogówka bonel producent Pufa Gratis BONEL
KANAPA Z FUNKCJĄ SPANIA Chesterfield Asti Bis 3os.
Sofa rozkładana ZUZIA z pojemnikiem
879,00 zł
 • 11 osób kupiło
Tapczan tapczanik Jasiek bonell tk. spieralna sofa
Sofa Kanapa rozkładana Oslo PRODUCENT
1 399,00 zł
 • 9 osób kupiło
Sofa łóżko Victoria Producent
1 199,00 zł
 • 9 osób kupiło
Sofa Kanapa rozkładana Oslo HIT
1 399,00 zł
 • 9 osób kupiło
Zestaw OSLO kanapa narożnik pufa 3w1, sprężyny Bonnel
Kanapa sofka II 180cm rozkładana
1 099,00 zł
 • 8 osób kupiło
Turkusowa wersalka AXEL, funkcja spania
Sofa Smart dwuosobowa, rozkładana, amerykanka
Brązowa wersalka AXEL, funkcja spania
Narożnik Hawaje typ skandynawski, rogowka, bonel
WERSALKA KANAPA OLIVIA granat rozkładana na nogach
Kanapa sofa rozkładana Wersalka COMET sprężyny
Wersalka kanapa Marcin 05 szara melanż rozkładana
Kanapa Sofa Malibu Styl Skandynawski
1 399,00 zł
 • 4 osoby kupiły
Sofa Smart dwuosobowa, rozkładana, amerykana
Kanapa rozkładana ARIA sprężyny bonell, bogata kolorystyka
Rozkładana skandynawska sofa Quest z pojemnikiem
Kanapa wersalka sofa Roma
1 199,00 zł
 • 3 osoby kupiły
Kanapa Sydney Nowoczesny design
1 099,00 zł
 • 3 osoby kupiły
Kanapa DAVOS z funkcją spania, rozkładana
WERSALKA KANAPA MAXIM II 11 szara melanż spanie
Kanapa LUNA rozkładana sofa z funkcją spania od PRODUCENTA
;

Urządzanie małego salonu – inspiracje

Powiedzieliśmy zatem już sporo o tym, jak zawładnąć co prawda niewielką, ale zapewniającą sporo możliwości aranżacyjnych, przestrzenią niewielkiego pokoju dziennego. Teraz jednak poświęćmy nieco miejsca konkretnym inspiracjom wnętrzarskim dotyczącym małego salonu. 

 

Każdy pilny obserwator branży z pewnością zauważył, że gdy chodzi o mały salon – aranżacje nowoczesne cieszą się wyjątkową popularnością. W takich wnętrzach panuje stonowana kolorystyka, jasne barwy powiększają wizualnie powierzchnię pokoju. Gdy mowa o meblach – powinny być one ergonomiczne i wielofunkcyjne z dominującą rolą prostych, geometrycznych form. Wrogiem małego salonu urządzonego w stylu nowoczesnym jest nadmiar – powinniśmy zatem unikać zbędnych pojedynczych mebli, a zamiast nimi zainteresować się zabudową ścienną lub np. pojemnymi szafkami RTV.

 

Wartą rozważenia alternatywą dla stylu nowoczesnego jest styl industrialny lub czerpiący nieco więcej z nowoczesnych rozwiązań styl loft. A zatem jak urządzić mały salon w stylu loft? W pierwszej kolejności powinniśmy pamiętać o jego wyznacznikach – minimalizmie i charakterystycznej surowości. Pożądane efekty uzyskamy, zdobiąc ściany tapetą imitującą czerwoną cegłę i stawiając na drewniane i metalowe, aczkolwiek dość oszczędne, dekoracje. Styl loft sprzyja otwartym przestrzeniom, dlatego sprawdzi się świetnie wtedy, gdy mowa o małym salonie z aneksem kuchennym, czy też połączonym z kuchnią lub korytarzem. Meble w małym salonie w stylu loftowym powinny przynajmniej do pewnego stopnia przywodzić na myśl przestrzeń przemysłową, dlatego sprawdzą się m.in. stalowe wieszaki, pojedyncze regały i półki. W stylu loft możemy też wypróbowywać śmiałe mariaże metalu i drewna. Z ceglanymi ścianami (lub zgrabnymi imitacjami) dobrze będą współgrać szara kanapa lub narożnik oraz duży, prosty stół. Zadbajmy również o właściwe oświetlenie wnętrza – odpowiednie będą metalowe wiszące lampy czy kinkiety.

 

Jeśli jednak nie przemawia do nas surowy minimalizm, inspiracją, które może nas skusić, jest mały salon w stylu rustykalnym. Stylizowany na starodawny tapicerowany fotel na drewnianych nogach czy stylowa duża drewniana komoda oraz wiklinowe kosze (lub skrzynie), które pozwolą nam pomieścić wszystkie drobiazgi, to zawsze strzał w dziesiątkę. Pamiętajmy, że w każdym salonie rustykalnym – dużym czy małym – musi dominować drewno. Słoje, naturalne pęknięcia czy sęki tylko dodadzą wnętrzu uroku. Niezwykle istotne również, abyśmy postarali się za wszelką cenę wyzbyć materiałów syntetycznych na rzecz tkanin naturalnych. Uwzględnijmy fakt, że styl rustykalny to ukłon w stronę sztuki ludowej – dlatego też barwne wzory czy ornamenty są jak najbardziej wskazane. W małym salonie w stylu rustykalnym dominują barwy jasne i kolory ziemi. Myśląc o małym salonie w stylu rustykalnym, nie zapominajmy również o naturalnej zieleni roślin!

 

Wydaje nam się, że przedstawiliśmy sporo pomysłów na to, jak urządzić salon w małym mieszkaniu. Nie zapominajmy, że gdy chodzi o mały salon – inspiracje takie jak styl nowoczesny (lub inne czerpiące z minimalizmu), loftowy czy rustykalny to tylko niektóre z pomysłów, które warto wziąć pod uwagę. Zachęcamy zatem do odważnych eksperymentów i urządzania pokojów wraz z Areną.pl!

 

Czytaj także:

Jak dobrać meble do salonu? 7 wskazówek

Meble do salonu – nowoczesne czy klasyczne?

Jakie meble do salonu w stylu skandynawskim?

Stolik pod telewizor – jak go wybrać?

Jaki stolik kawowy do salonu?

Meble systemowe do salonu – dlaczego warto je wybrać?

Stolik kawowy – niezbędny w każdym domu!

Salon w stylu prowansalskim – sprawdź, jak dobrać do niego meble

Jakie meble wybrać do małego salonu? Najlepsze rozwiązania

KOMODA STOLIK RTV DĄB SONOMA POD LCD 120CM
-27%
259,00 zł
189,00 zł
 • 27 osób kupiło
KOMODA STOLIK BIAŁY RTV POD LCD 120CM PRODUCENT
-27%
259,00 zł
189,00 zł
 • 21 osób kupiło
Industrialna Szafka RTV KORS mieszkanie Styl Loft Grafit Stelaż Metal
Industrialna Szafka RTV KORS mieszkanie Styl Loft Biała Stelaż Metal
KOMODA STOLIK CZARNY RTV 130 CM POŁYSK CZARNY+ LED
-7%
279,00 zł
259,00 zł
 • 34 osoby kupiły
KOMODA STOLIK BIAŁY RTV 130 CM POŁYSK BIAŁY + LED
-7%
279,00 zł
259,00 zł
 • 19 osób kupiło
KOMODA STOLIK BIAŁY RTV 130 CM POŁYSK + LED M 042
-7%
269,00 zł
250,00 zł
 • 10 osób kupiło
Szafka RTV pod telewizor YOGI stolik na kółkach dąb sonoma
Szafka RTV Komoda Nuka 200 cm biały mat / czarny
SZAFKA RTV 140 cm 2D 1P WENGE
285,36 zł
 • 18 osób kupiło
SZAFKA RTV 120 cm 2D 1P OLCHA
258,30 zł
 • 17 osób kupiło
SZAFKA RTV 140 cm 2D 1P OLCHA
285,36 zł
 • 14 osób kupiło
Szafka RTV Pafos 200 cm frezowany front biały mat
SZAFKA RTV 140 cm 2D 1P BIAŁA
285,36 zł
 • 3 osoby kupiły
SZAFKA RTV 140 cm 2D 1P SONOMA
285,36 zł
 • 3 osoby kupiły
Szafka RTV EMU 162 cm stojąca biały mat
SZAFKA RTV 120 cm 2D 1P SONOMA / WENGE
;

Pokaż więcej