Akcesoria

Cena


Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Akcesoria do brody

O tym, że moda powraca, wiemy już nie od dziś. Różne trendy co kilka czy kilkanaście lat wracają do łask i zmieniają oblicze świata mody. W ten sam sposób już kilka lat temu powróciła moda na męskie brody i wąsy. Wraz z tym trendem na rynku pojawiły się przeróżne akcesoria do brody, które pozwalają na jej codzienną pielęgnację. Broda współczesnego mężczyzny nie może być bezkształtną szczeciną, powinna być dobrze wymodelowana i utrzymana w nienagannej czystości, a pomoże w tym cały wachlarz akcesoriów do pielęgnacji brody i kosmetyków. 

 

Szczotka do brody – must have każdego brodacza

Szczotka do brody to pozycja obowiązkowa w arsenale każdego współczesnego brodacza. Specjaliści od pielęgnacji brody zalecają jej szczotkowanie co najmniej dwa razy dziennie. Pozwala to na usunięcie ze skóry brody martwego naskórka i wszelkich innych nieczystości. Dla wielu osób posiadających brodę jest to bardzo przyjemny zabieg pielęgnacyjny. Tego rodzaju akcesoria do brody możemy podzielić na dwa typy: szczotki do brody oraz tak zwane kartacze. Różnią się one kształtem (kartacze są pozbawione rączki) spełniają jednak taką samą funkcję. Większość profesjonalnych szczotek do brody wykonana jest z włosia dzika, które sprawdza się idealnie przy pielęgnacji męskiego zarostu. Profesjonalne szczotki do brody i kartacze znajdziecie na przykład w ofercie marki Zew. 


Grzebień do brody

Grzebień do brody czy wąsów spełnia trochę inną funkcję niż szczotka. Brodę szczotkujemy przede wszystkim w celach pielęgnacyjnych, natomiast grzebień do brody służy do jej modelowania i nadania jej pożądanego kształtu. Grzebienie do brody wykonane są z różnych materiałów – oprócz tych z tworzyw sztucznych, modne są również drewniane grzebienie do brody. Kilka firm specjalizujących się w akcesoriach do brody oferuje także metalowe grzebienie, które poza funkcją czysto użytkową mogą być również modnym dodatkiem w kosmetyczce brodacza. Również składany grzebień do brody może być przydatnym gadżetem dla każdego dumnego posiadacza zarostu – dzięki niewielkim rozmiarom łatwo zmieści się w kieszeni jeansów i pozwoli na poprawienie kształtu brody zawsze i wszędzie.

Nożyczki do brody

Nożyczki do brody to pozycja dla osób, które często samodzielnie przycinają i modelują swoja brodę czy wąsy. Nożyczki do zarostu powinny mieć odpowiedni rozmiar – tak, aby łatwo było nimi manipulować wokół twarzy. Muszą być również odpowiednio ostre, aby bez problemów  poradzić sobie ze sztywnymi włosami zarostu. Nożyczki do brody nie są co prawda tak popularne jak szczotki czy grzebienie do brody, jednak możecie znaleźć je w ofercie kilku producentów akcesoriów do pielęgnacji zarostu.


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard